Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van ez mert szerintem...

Hogy van ez mert szerintem elég igazságtalan?

Figyelt kérdés

Gondolom ti is észre vettétek már hogy a szép,csinos és jós személyiséggel rendelkező lányokkal sokkal kedvesebb mindenki és szinte mindenki szereti őket és így akárhová jobban be tudnak illeszkedni.


De vannak azok a lányok akiknek szép a személyiségük de mégse szeretik őket még fele annyian se mint a szépeket (max 1-2 ember akik igazán megismerték és idővel elfogadták) csupán azért mert nem olyan csinosak és nem olyan "tökéletesek" (de ne a legcsúnyábbra gondoljatok mert a külseje ápolt és jó csak sokaknak nem felel meg míg az "A" mindenkinek megfelel de kinek a pap kinek a papné) ezért sokan meg se akarják ismerni őket még akkor se ha ők maguk próbálnak ismerkedni.


Szerintem elég igazságtalan a társadalom hogy külső alapján egyből skatujákat húz rá egy embere anélkül hogy ismerné a múltját vagy épp jelenét vagy hogy milyen is igazából ezért mondom hogy egy nem csúnya de átlagos lány nem tud úgy beilleszkedni mint egy "tökéletes" példámba hozhattam írhattam volna fiúkat is mert rájuk ugyan ez igaz...


2014. szept. 13. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"csinos és jós személyiséggel rendelkező lányokkal sokkal kedvesebb mindenki és szinte mindenki szereti őket és így akárhová jobban be tudnak illeszkedni." Mi van???

Mi ez a nagy zagyvaság?

2014. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tv hatása. Tudat alatt belénk sulykolja, hogy milyen az ideális szép. Ebben üzlet van, mert sokan olyanok szeretnének lenni, akár a fenti példa miatt is, s ezért esetleg még fizetni is hajlandók. Persze a mai életmód épp a molettebb formák kialakulásának kedvez mind az étkezés, mind a mozgás szempontjából. Ezért kellenek fitnesztermek, fogyókúrák, gyógyszerek.

A baj, hogy ezt valóban sokan nem veszik észre, és csak a divatmodelleknek adnak önkéntelenül nagyobb előnyt. Társadalmi összefogás kellene a molettek vagy annak indulók védelmére. Én benne vagyok. Ki tart velem?

2014. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!