Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Jászberény?...

Milyen város Jászberény? Milyen ott élni?

Figyelt kérdés

A Google street view alapján kellemes helynek tűnik.


Közbiztonság, infrastruktúra, szórakozási lehetőségek, közlekedés?



2014. szept. 23. 20:08
 1/2 anonim válasza:
87%
Jászberény gyönyörű város,igazán alacsony bűnözési mutatóval.Sajnos a város kijjebb eső részeibe buszozás elég lehetetlen,de egyébként kidolgozott a közlekedés.Szórakozásra rengeteg lehetőség van a városi rendezvényeken testvérvárosokkal,borkóstolókkal,stb. vagy kimondottan szórakozó helyeken.A kórházunkat nem dicsérik a fejletlen eszközök miatt,de ha Isten ments arra kerül sor, Pestre és Szolnokra egyaránt gyorsan fellehet érni.
2014. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 enigmapont válasza:
87%
En mar elkoltoztem Jb-bol, de nem azert, mert rossz hely lenne. Sok helyen jartam mar, de Jb. valoban a jobbak kozott van. Szep is, kozel van Pesthez is, idojaras is normalis, ugy ertem nem szelsoseges, nincsenek arvizek... Ugy hallottam, evkozben a szorakozasi lehetosegek limitaltak, regebben tobb volt, viszont nyaron mindenert karpotolnak, olyan nagy elet van a Jaszberenyi Nyar miatt.
2014. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!