Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan álljak bosszút a...

Hogyan álljak bosszút a szomszédomon? Panellakásban lakom és mindennap fúrja a falat, mióta ideköltöztek (másfél hete).

Figyelt kérdés
A mellettünk lévő falakat fúrja, de már nem is értem miért. Hova kell neki annyi lyuk? És olyan hangos, hogy a saját hangomat nem hallom. Revánsot akarok venni rajta. Öletek?
2014. nov. 11. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért egy költözés elég nagy zajokkal jár, az utómunkák is. Kérdezz rá, esetleg említheted, hogy zavaró.
2014. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem a bosszúval kéne foglalkoznod mert akkor oda-vissza megy a dolog és csak elmérgesedik a helyzet.

Másfél hete költöztek oda gondolom felújít, berendezkedik, lehetnek képei, polcai, stb.

Abszolút meg tudlak érteni mert nekem is voltak ilyen szomszédaim de mielőtt ráugranál és elharapnád a torkát inkább menj át és kérdezd meg meddig tart még a hececúra mert rezeg az egész ház és pár percre legalább hagyja abba mert szétmegy a fejetek.

2014. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Persze, mert ti még soha, semmiféle zajt sem csináltatok.

Igaz?

2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, légyszíves. Értelmezd. Másfél hete megy minden nap. Ez már kicsit sok. Nálunk már 4, ismétlem 4 hónapja csinál az egyik lakó valamit, amihez kétnaponta kell fúrni 15 percig. Idegesítő igen. Megbosszulni ezt nem lehet, mert aki nem veszi észre, hogy idegesít másokat, az nem fog érteni a bosszúból sem.
2014. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Napszaktól függetlenül fel tudod jelenteni csendháborításért.


Én is megtettem és mivel délután volt ezért a zsaruk éppen csak nem röhögtek ki. Egyébként ez az éppen kiérkező zsaruk belátásán múlik és akiket én kifogtam olyan muják voltak hogy még egy megoldott bűnügyet sem tudtak volna lezárni.


Ezt követően bementem a helyi önkormányzathoz és megtudakoltam hogy mit lehet tenni.

Ott ki tudsz tölteni egy papírt és írásban fel tudod jelenteni. Ebben az esetben hivatalosan be fogják idézni az embert.


Én ezt nem tettem meg mert előbb személyesen megfenyegettem az embert hogy az összes létező helyen fel fogom jelenteni ahol csak lehet de még az apeh-nál is.


Erre abba hagyta ugyhogy végül nem kellett megtennem a feljelentést.


Egyébként amit az én szomszédom csinált jóval jelentéktelenebb volt mint ami nálad folyik ezért a helyedben oda mennék és keményen szájba verném a szomszédot.Persze előtte hívd rá a zsarukat hátha az ottaniak nem lesznek olyan balfas zok.

2014. nov. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Kemény vagy utolsó. Megmutattad neki.

A múlt rendszerbe volt szokás jelentgetni.

2014. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Á, feljelenteni nem szeretném, csak kicsit visszaadni. Meg nem beszélünk egy nyelvet, külföldi, nehéz lenne elmutogatni. (A radiátorcsövön keresztül üzentem neki, de ezek szerint nem értette:D). De már tudom a megoldást! Pénteken házibuli nálam!
2014. nov. 12. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
mikor abbahagyja akkor hangfal a fal felé fordít és had szóljon..
2014. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
panelprolik...
2014. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hete fúrja a falat??? Itt 1,5 éve felújítanak felváltva, mégse sírok. Költözz falura, ha nem tetszik.
2014. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!