Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek? A Szomszédom...

Mit tegyek? A Szomszédom valami zenekarban játszik, és állandóan énekel és gitározik. Az a baj hogy este 8 kor már nem, és hétvégén sem, de amúgy meg folyton. Nagyon idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a baj hogy nem tudjuk kihez kéne fordulni ugyanis neki az öröklakás mi meg "csak" béreljük, és ráadásul akkor csinálja amikor nem csendháborításnak minősül. de így is rettentő zavaró, főleg ha az ember itthon van mert éjszakázott és aludna... Szóltam neki de azt mondta hogy csak akkor csinálja amikor szabad, és hogy hagyjam békén élni. valaki nincs esetleg aki egy nagyobb ember és odamenne és megmondaná hogy hallgasson már el? Budapestről van szó!
2014. nov. 15. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Füldugó.

Nálunk zongoráznak, újabban furulyáznak. Ma vagy 4-szer tolták.


Vagy másik lakás bérlése.

2014. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Költöztess cigányokat a házba. Az lesz a legkisebb bajod, hogy valaki gitáron játszik.
2014. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy albérletben laksz, képzeld milyen kellemetlen lenne ha éppen a 25 éves hiteledet kezdenéd törleszteni. Ha szereted azt a lakást próbáld megszokni, viselj füldugót vagy próbáld meg megbeszélni vele(nem kell rögtön erőszakoskodni).


Ha továbbra sem javul a helyzet én elköltöznék.. Bérelt lakás miatt biztos nem idegesíteném magam meg háborúznék a szomszéddal.

2014. nov. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen váltásban dolgozol, de azt is megbeszélhetnéd a szomszéddal, hogy pl éjszakás héten csak 14:00 után kezd neki gyakorolni. Egy hónapra előre odaadod neki a beosztásodat, és kész. Halkabbra is lehet venni azt az erősítőt, sőt fülhallgatóval is lehet gyakorolni.

Kérd meg szépen, hogy valamelyiket tegye meg (füles, vagy beosztásod figyelembe vétele).


Egyébként meg már régen nincs időhöz kötött csendháborítás, határértékek vannak megállapítva. Fényes nappal is kihívhatod a rendőröket - ha nem hajlandó semmilyen kompromisszumra, akkor sajnos lépéseket kell tenned, mert nyilván nem akarsz mindennap rockkoncertet hallgatni.

2014. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
alattam egy zenész 4 tagú család lakik és mindenki játszik vmi hangszeren (zongora, gitár, hegedű, fuvola meg mégy egy, de annak a nevét nem tudom), sőt még órákat is adnak. Ők is hétköznap zenélnek, szeretem hallgatni, de ha tanulni akarok és hallom ahogy a 8 éves kislány kínozza a hegedűt és sír a kezében akkor már nálam is betelik a pohár.
2014. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!