Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Üdv! Panelben lakom, és a...

Üdv! Panelben lakom, és a felettem lakó "idős hölgy", aki nem mellesleg a közös képviselő is, reggel negyed 7-kor fa partvissal sepri a lépcsőház egy részét, gondosan odafigyelve arra, hogy minden egyes radiátornak nekiverje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Máskor meg vasárnap reggel 6-kor porszívózik. A másik közös képviselővel, aki szemben lakik vele ordibálva, üvöltözve beszélgetnek a lépcsőházban, amit szintén mindenki hall. Már több helyről is érkezett megkeresés irányukba, hogy csendesebben is lehetne élni, de ilyenkor sértődés és szövetkezés áldozata lesz a panasztevő. Tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek? Vannak erre szabályozások?

2014. nov. 24. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom panelra van e általános szabályzat, de hírlett egy olyan dolog, hogy reggel 6 és este 10 között mindenki azt csinál amit akar... Szerintem ezt ők tudják jól, ezért nincsenek tekintettel senkire.
2014. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy tudják igen. Nem értem, hogy miért kell ilyet tenni. Azon gondolkoztam, hogy a lakógyűlésen felhozom a témát, hogy készítsünk egy egységes házirendet, mert ez így elfogadhatatlan.
2014. nov. 24. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a felső szomszéd vett új házimozi rendszert, úgy bömbölteti, hogy a filmek szövegét is tisztán halljuk, naponta 2szer porszívózik, minden alkalommal a radiátort is átzörgeti, este 10kor kezd mosni, és rendszeresen veszekednek.

Mindhárom szomszéd szólt már neki, tojik ránk.

2014. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem... Biztosan vannak erre valamiféle jogi lépések. Vagyis remélem, mert borzasztóan zavaróak tudnak lenni ezek a dolgok.
2014. nov. 24. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Vissza vágás a legjobb :D


Nekünk az alsó szomszéd azért szólt,mert elvileg hallani a kutyák körmének kopogását a parkettán,azért ezt annyira nem hiszem.Mondom és mit tegyünk vágjuk le a kutyák lábát vagy mi?

Meg ha itt tartunk mi meg a lánya járkálást halljuk mindig pontban este 11 kor felveszi a magassarkút és fél 12-ig abba járkál a lakásban,ami rohadtul felhallatszik.


Aztán erre nem mondott semmit,azóta a lánya nem járkál magassarkúba akkor.


Sajnos a panel ebből az egyből a legrosszabb!! -.-


Te is csinálj vmi idegesítőt és ha beszól vissza tudsz vágni.

2014. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2014. nov. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!