Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak idegesítő szomszédaitok...

Vannak idegesítő szomszédaitok, vagy ilyenekkel kapcsolatos történeteitek?

Figyelt kérdés

Nálunk a lépcsőházban (felső szomszéd) lakik egy lotyó, akire mindig este jön rá a lakberendezhetnék. Szerintem a lakást már vagy 500-szor átrendezték.


Ismerősöm szomszédja egy 50es bácsi volt, aki kissé elmezavaros volt, és saját magával vitatkozott :D eleinte nem foglalkoztak a szomszédok vele, de amikor már saját magával üvöltözött mentőt hívtak.


Hallottam magamutogatós bácsiról is.



2014. szept. 21. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Uncsi, szokásosak vannak nálunk. Felső szomszéd: trappolás, székcsikorgatás, ajtóbeba..ás, tv-bömböltetés. Dióhéjban ennyi!
2014. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a felső szomszéd egy pszichopata gyúrós. A nőjével meg a gyerekével! üvölt, káromkodik, és minden nap ugyanabban az időben kezd el edzeni, és dobálja a súlyokat a "fejemre".
2014. szept. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédok kutyáival van ki a mindenünk (mind a 3 társasháznak).

- 4 kaukázusi dög

- minden mentőre vonyítanak

- este tíz, fél 11-től sokszor reggel 5-6-ig ugatnak (szóval alvás az mesés - többnyire "hol nem volt").

- a gyerekek nem mernek a kerítéshez menni, mert a kutyák ott tépik (de bárki kimegy, már ott vannak)

- nyáron király sz.rszag


És nem tudunk velük mit csinálni. Szóltunk az önkormányzatnak, de lassan rendőrt fogunk hívogatni, hogy hajnali 2 és már megint nem tudunk aludni tőlük.


A "rekord": éjféltől hajnali háromig voltak csendben, utána mint a veszett dög, ugattak. Álom volt három óra alvást követően melózni menni.

2014. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PureGame válasza:
100%

Összesen 4 szomszédom van. Ebből kettő hülye, plusz a két házzal távolabbi, további két szomszéd is hülye, elhallatszik hozzánk amit csinálnak. Szóval akár társasházban élsz, akár kertvárosban, hülye, bunkó ember mindenhol van. És ha szólsz neki, ő van megsértődve.


Sokat gondolkozom ezen, hogy ez miért így van, miért nem fordított az arány. Egyszerűen nincsenek tekintettel az emberek egymásra. De csak oda tudok mindig visszajutni, hogy nem kaptak normális nevelést ezek a gyerekek. És sajnos ez termeli önmagát. Nézzük csak végig a mai kisgyermekeket, ritkán van közöttünk már normális, nem állandóan sírós, üvöltős stb. -Az anya ilyenkor csak legyint, á hiszen még gyerek.. és ez lesz a vége.

2014. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Családi házban lakunk, kicsi udvarral, az egyik szomszédra a múltkor este tízkor jött rá a gitározhatnék, de kint a kertben. Elég hangosan nyomta.
2014. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Családi házban lakunk és a közvetlen szomszédom bontogatja vagdossa a drótot az általam felépített,kifizetett kerítésemet.Ellopja,eladja a termésemet,bántalmazza a kutyámat és károkat is okoz a kertemben. A lakóhelyemen csoportos bűnözés folyik mert a tolvajok is és az informátoraik egymást segítik.Bár nem cigány származású a szomszédom,de azoktól ezerszer rosszabb,szerintem született tolvaj!
2014. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első lakóhelyem: kertesház, zöldövezet

1. számú szomszéd: alkoholista, éjjel kiabál kocsmából hazamenet, hajlamos hétvégén hajnalban körfűrészelni

2. számú szomszéd: víz-gáz szerelő. Cső ki, cső be reggel 6kor, dízelautó bőgetés minimum fél órán keresztül, kocsiajtó ki-be csukás percenként 1-1 alkalommal

3. számú szomszéd: garázsfalat épít közvetlenül a kerítésemre, a vízelvezető cső, természetesen a fél garázstetővel együtt a zöld gyepemre lóg át

4. számú szomszéd: vizsla kutya kutyaugatás óránként 20 percig reggel 6 és este 10 között, a kutyát megkötözve hozzánk legközelebbi pontra rakja.

5. számú szomszéd: a szeme-füle non stop az utcafronti ablakon tapad és mindenkihez rohan azonnal, ha eksön van, de mikor 2 biciklit elloptak a kertünkből, aznap véletlenül azt gondolta, hogy ébren vagyunk hajnali 2-kor, ezért nem figyelmeztetett bennünket.

Második lakóhelyem: sorházban egy önálló lakás

1. számú szomszéd: bejárati ajtó csapkodás 24/7. Meglepően asztalosipari munkák elvégzése többnyire vasárnap esténként.

2. számú szomszéd: annyira nem is irritáló de egy idős testvérpár megállás nélkül motoszkálnak a lakás körül. Az egyik magához beszél hangosan, de amúgy rendes.

Hirtelen ezek jutottak eszembe

2014. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
sziasztok.........elöször is elnézést kérek mindenkitöl a helyesirási hibákért!!!! én is egy rossz szomszéd miatt írok. kertes házban élünk és olyan rossz fekvése van hogy a szembelévö szomszéd garázsa közelvan / pár méter/ és minden nap minden órájábab szerel autot,motrot, traktort ,fátvág láncfűrészel......stp...stp . és ez még hagyán de van 3-kutyája ami mindenre ugat ha kisgyerekek elmenek a kerités melett veszetűl megugatja, ki nem tudunk menni a kertbe anélkűl hogy ne ugason meg benűnkett, most nyáron nem nyithatjuk ki az ablakot mert a kutyaugatás elég zavaro , a minden napi életűnk van oda olyan szinten hogy drepresziosak vagyunk nyugotan nem tudunk piheni, egyszer nyitva hagyta ez a szomszéd a nagykaput amit én nem vetem észre mikor elakartam menni othonrol és majdnem megharapot a vér megfagyot benem / nemkivánom senkinek ezt a érzést / ha nem huzom el a kezemet megharap, elmentem a rendörségre /zaklatotan / elpanaszoltam a sérelmemet hogy csendháboritásal zaklatja a családomat és hogy a kutya hangos zavaro 3- kutya, és hogy az egyik kis hiján megharapot nincs nyugalmunk, de ugyaneszt a polgármesteri hivatalban a közjegyzönek is elmontuk!!! és mind a két helyen azt monták hogy a kutyának az a dolga hogy ugasanak és hogy hihetetlen hogy engem megakart harapni, és a garázselöti zajos szerelésekre egyszerűen csak anyit mondot hogy ha valaki beindicsa a kocsiját vagy a motorját az még nem csentháboritás, de mondom ha orákon keresztűl zajong az már az!! egyszoval le akarnak rázni mindenhunan bármit monthatunk bárkinek a rendörségnek a polgármesteri hivatalban a közjegyzönek egyik fülőkőn be a másikon ki pont azok nemsegitenek akinek kéne segiteni ilyen esetben!!!!!!!!!!! és mosmár nagyon elvesztem a tűrelmemet nem látom azt hogy hogy lehetne értelmesen megoldani ezt a hatoságok nélkűl mert segiteni nem segitenek . már csak ez jut az eszembe hogy lesz ami lesz megverem és válalom a következményeket.........és most higyétek el én vagyok a családomban a legnyugotabb de igy tovább nem mehet . ja és ez évek ota igy meg. érdekelne a hozászolásotok. köszönöm.
2015. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A 4/8-as válaszolónak, PurgeGame-nek igaza van. Bárhol akadnak hülye, bunkó emberek és egyre többen vannak! (Nem is említem, ha alkoholizmus is társul a hülye és bunkó kombinációhoz az a ""főnyeremény"" szomszédnak.)

A felső szomszédom az ékes példa erre:


Panelházban lakunk a 2. emeleten a fölöttünk lakó egy bunkó alkesz pasas aki folyamatosan hangosan tévézik és ha éjszaka ittas állapotban jön haza a lépcsőház tőle zeng. Már rendőrt hívtunk rá egyszer, de megúszta pár szép szóval, mert büntetlen előéletű. Viszont agresszívan lépet fel velünk szemben. Volt példa olyanra is hogy az ivócimboráit magához hívta és "kocsmahangulatot" csináltak. Nem az itókázással van baj, (viszont nála az lehet a probléma forrása)hanem nincs a többi szomszédra tekintettel! Más is panaszkodott rá, de a közös képviselő nem tesz semmit, mert az említett alkesz szomszédnak van pénze és fizeti is a közös költséget. Képtelenek vagyunk tűrni, szerencsére amikor nincs otthon akkor csend és béke szokott lenni.

2022. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!