Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nevetnek ki az osztálytá...

Miért nevetnek ki az osztálytársaim a hátammögött? Szemtölszemben meg normálisan beszélnek velem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy1. Lenéznek, és azt hiszik, különbek nálad, vagy

2. Viccesnek tartanak, de szeretnek, vagy

3. Nem tudom

2014. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%

mert irigyek rad es ezert kibeszelnek. persze a szemedbe nem merik megmondnai.

es most ugyanigy vagyok:

elvileg sokaknak tetszek a suliba es ezert xy szemelyek kibeszelnek..

pl. mar hallottam olyat mikor a hatam mogott voltak h azthiszi ha mar nagy melle jo segge meg hosszu haja akkor mar szep... senki nem mondta h szep vagyok. de en nem tehetek arrol h igy nezek ki. foleg arrol nem h nagyok a melleim..

szoval ennyit errol. ne foglalkozz veluk!

amig kibeszelnek addig valamit nagyon jol csinalsz ;)

2014. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tudjuk. Annyit érdemes megemlíteni, hogy irigy emberekről itthon nincs hiány, akiknél csak az a lényeg, hogy keresztbe tegyen a másiknak. Ahogy felnősz, majd megtapasztalod, hogy egyre rosszabb lesz csak.
2014. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat .
2014. dec. 10. 13:12
 5/5 anonim válasza:
ne foglalkozz velük, ez életkori sajátosság:) majd kinövik..
2014. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!