Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Költözött már el valaki a...

Költözött már el valaki a saját tulajdonából szomszéd (ok) miatt? Miért? Jó döntés volt vagy megbánta, hogy nem küzdött tovább? Mit tett volna máshogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta küzdök a szomszéddal, hiába jegyző, rendőrség, bíróság.... bármi határozat! Nekem ez a szülői házam, de már úgy érzem nincs tovább erőm küzdeni. (Nem kisebbségiek csak szimplán nagyképű és egy igazat ismerő "úriember" aki alattam lakik a női bérlőivel, én pedig nőként felette egyedül. Nincs itt rokonom, sem családom, sem férfi ismerősöm....Sajnos kétlakásos házban élünk.)
2015. jan. 3. 11:08
 1/7 anonim válasza:
54%

Mit jelent az hogy egy úriember, és női bérlői?

Miben zavarnak téged?

Ilyenkor jön az hogy felfogadsz 2-3 verőlegényt, csávót elverni, nőket megpofozni aztán lehet ebből értenek. Vagy esetleg normálisan próbáltad már?

2015. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szomszéd tinédzserek voltak túl zajosak, és egyre romlott a helyzet. Utcai "bulik", hangos zene, dobolás, mint hobbi stb. - nem bántuk meg (mondjuk csak 5 évig laktunk ott, de nagyon szerettük - mára viszont túl zsúfolt lett a környék... bár a tinédzserek azóta megnőttek, és szinte kivétel nélkül elköltöztek onnan...)
2015. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tulaj itt lakik, pár nő bérel tőle pár szobát...


A legutóbbi eset:


Pár napja a szomszéd betette az udvaromra a saját szemetét egy lezárt, sötét zsákban- felvette a biztonsági kameránk -,mikor vissza vittem és szó nélkül letettem a lába elé, akkor rám hívta rendőröket és majdnem a TEK- et is, hogy bombát vittem be hozzá! Megyei szintről többször hívtak, hogy küldik a bomba szakértőket!!! és rám vernek pár százezer kiszállásí díjat, ha nem mondom meg mi van benne??!! Nem tudom mi volt benne, nem nyitottam ki... de mint kiderült szemét volt. Azóta is röhög a markába, semmi következménye nem lett, még ő ordított engem meg hívogattak és kérdezgettek a zsaruk. Kiszállták pár autóval.


Még jegyzőkönyv sem készült. Ez pár hete volt...Sajnálom, hogy akkor nem jelentettem fel... Gondolom utólag már nem kérhetek róla papírt a rendőrségről, mert tartok attól újra valamire készül. Évek óta akciózik ellenem.

2015. jan. 3. 12:38
 4/7 anonim válasza:
100%
Sajnállak ez borzalmas, nem mutattad meg a rendőtöknek a felvételt?
2015. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem voltak rá kíváncsiak, mert beismerte a szomszéd a helyszínen, hogy ő tette ki a szemetet és ő hívott rám zsarukat.
2015. jan. 4. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegul is nem a szomszed a hulye, hanem a rendorok?
2015. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha nem foglalkozol vele, és figyelmen kivülhagyod ezeket a bosszantó dolgokat, akkor ráun egy idő után.
2015. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!