Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bírtok háborítás e ha szomszéd...

Bírtok háborítás e ha szomszéd folyamatosan mindenfélét (szemetet) át dobál hozzánk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
-igen az,de ezt te is tudod,minek megkérdezni,
2015. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dobáld vissza a szemetet és tegyél még hozzá egy jó nagy zacskónyival a saját szemetedből
2015. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha pontosan tudnám akkor nem kérdezném!
2015. jan. 1. 16:33
 4/9 anonim válasza:
51%
A szavak, amiket kerestél: birtokháborítás-e, átdobál
2015. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szomszéd betette az udvaromra a saját szemetét - felvette a biztonsági kameránk -,mikor vissza vittem és szó nélkül letettem a lába elé, akkor rám hívta rendőröket és majdnem a TEK- et is, hogy bombát vittem be hozzá! Megyei szintről többször hívtak, hogy küldik a bomba szakértőket!!! és rám vernek pár százezer kiszállásí díjat, ha nem mondom meg mi van benne??!! Nem tudom mi volt benne, nem nyitottam ki... de mint kiderült szemét volt. Azóta is röhög a markába, semmi következménye nem lett, még ő ordított engem meg hívogattak és kérdezgettek a zsaruk.


Szóval, ha valami be van csomagolva szólj be a zsaruknak, hogy veszélyes csomag lehet... abba fogja hagyni!

2015. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nem dobnám vissza, hanem megpróbálnék beszélni vele. Ha nekik nincs kukájuk, de nektek van, akkor akár meg is kérhetné, hogy az ő szemetét, ha ritkábban járnak ki a kertbe, ha ez mondjuk nyaraló, hadd tegyék a tietekbe. Ajánld fel nekik, és akkor szent lesz a béke. Én is így vagyok a kertszomszédommal, néha mondják, hogy tegyem az én szemetemet az övékébe, mert még van benne hely.
2015. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kertes családi ház van kukájuk!És nem lehet vele beszélni mert elmegy és otthagy ha akarok vele beszélni!Azt hiszi hogy ő sz isten neki mindent meg lehet tenni.
2015. jan. 8. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Normális hangon akarsz vele beszélni? És mégis otthagy? Becsöngetsz hozzá, és ki sem jön?
2015. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lin71 válasza:
79%
Vala hogy nagyon divat most anság külön írni az egybe írandó szavakat.
2015. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!