Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket nem idegelne ha a...

Titeket nem idegelne ha a lakótársaitok, a kicsi konyhába (lány, fiú-pár), kint ülne a konyhába 3-4 órán keresztül, úgy hogy rám nincsennek tekintettel?

Figyelt kérdés
Nem tudok főzni, nyugodtan cigizni
2015. jan. 8. 22:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sőt nemcsak ennyit, majdnem egésznapra kisajátitják nagyrészt...
2015. jan. 8. 22:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj be és kezdj el főzni, majd észre veszik magukat.
2015. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesit, és még a csaj szól be egyes dolgokért nekem, vissza is reflektálhatnék, de nem tudom normálisan közölni, és nagyon bántó nem akarok lenni.....de lassan robban a bomba
2015. jan. 8. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a lakásban bagózás sokkal jobban zavarna.
2015. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezeket meg kell beszélni, felesleges magadban tartani, mert ahogy írtad is, csak robbanni fog. Nem beszélve arról, hogy nem tesz jót az egészségednek az idegeskedés.


Nem veszekedni kell, max. vitázni, itt viszont elég értelmes hangnemben megbeszélni.

2015. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én sosem voltam ilyen bonyolult lélek. Ha főzni akarok, és mások épp nem főzésre használják a konyhát, akkor megkérem őket, hogy csüccsenjenek át a szobába, mert főzni szeretnék. Nem a szobában dühöngök, hogy mikor jönnek már ki onnan.
2015. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, hogy miért picsogsz itt. Nekem ez nem is jelentene külön problémát, egyszerűen kimegyek és megkérem őket, hogy máshol folytassák, téma lezárva. Azért kötnek beléd, mert látszik rajtad, hogy töketlen vagy. Legyél határozott, és sokat fog javulni a viszonyotok.

Miért nem szólsz vissza a lakótársnak, ha tudod, hogy igazad van? Jó nagy bumburnyák vagy.

2015. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok egyébként.

Azert nm akarok ugymond visszaszolni mert nekem nm megy az asszertiv kommmunikacio...es túl bàntó lennék....tudom milyen vagyok...

Szólni szóltam tegnap is h menjenek be ..bementek...de utàna kijöttek és nm szólhatok minden egyes alkalommal....estére êhes lettem..de persze kint voltak komolyan 5 óràn keresztül kb.

2015. jan. 9. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólhatsz minden alkalommal. Nem beszólni kell vagy sértegetni őket, egyszerűen mosolyogva odamész, hogy elszaladt az idő, megint megéheztél, bemennének-e újra. A szerelem előtti távoli emlékeikből még biztosan rémlik nekik is, mire való a konyha, nem fogják nehezményezni az indítványodat. :)
2015. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Anorexiás vagy, hogy nem főzöl előttük, vagy mi?!


Bemész, és nekiállsz a kajának, ők meg vagy maradnak, vagy kijönnek.

Persze, egyszerűbb magadban dühöngeni, nyilván.


Nőj már fel! Amúgy a lakásban cigizés sokkal gázabb dolog.

2015. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!