Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért gondolják...

Szerintetek miért gondolják azt az emberek hogy egy 14 éves lány annyira kicsi hogy barbiznia kéne és minimaxot néznie ahelyett hogy pl. : vásárolni menne a barátnőivel?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ha valaki már 14 éves igazán el lehetne engedni vásárolgatni!
2014. jan. 11. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolgatni a szülők pénzén ?
2014. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy ezekhez a dolgokhoz már elég idős, mármint a babázáshoz, de attól még nem kellene a pénzt szórni mindenféle vásárolgatásokra, amire semmi szüksége nincs. Mással is kellene tudnia foglalni magát egy ilyen idős gyereknek.
2014. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jo akkor sétálni menni, de amugy egy 14 évesnek már lehet pénze például ugy hogy születésnapjára pénzt kap és vesz magának amit szeretne!
2014. jan. 11. 17:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, de még bőven gyerek. Én ennyi idősen sétálgattam a barátaimmal, vagy volt hogy beültünk valahova, a zsebpénzünkből. Azzal nincs semmi baj.
2014. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi az, amit meg akarsz vásárolni, ami számodra szükséges, de nem kapod meg a szüleidtől?

Minden hülyeséget nem kel megvásárolni, amibe csak belebotlasz.

2014. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 *Nekomimi* ***** válasza:
87%

Szia, kedves kérdező. :)

Amikor olyanokat írnak, hogy menj és nézd a Minimaxot meg Barbizz, azt nem kell komolyan venni. Azért mondják/mondjuk ezt, mert mikor például én voltam 13-14 éves, akkor még esküszöm, a kölyök klubot néztem reggel 6-kor. A pasizás, vásárolgatás eszembe sem jutott. Igaz, Te most a pasizást nem említetted, én csak hozzátettem. Nincs abban semmi, ha például amit Te is írtál, a szülinapra kapott pénzt elköltöd, mert végül is a pénz arra való, hogy elköltsük, csak egy kicsit olyan visszataszító, vagy én sem tudom mi a megfelelő kifejezés arra, mikor 13-14 éves kislányok, mert bizony ők még kislányok lődörögnek a különböző plázákban kihívó ruhákban...

2014. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Én tizenöt éves koromig barbiztam. Húsz éves koromig egy fityinget sem kaptam - csak akkor, ha kértem néhanapján egy-egy üdítőre. És nem haltam bele.


Tudod mit? Ha szeretnél egy tényleg nagyon klassz, igazán fantasztikus filmet megnézni: Tizenhárom. Less bele. :)

2014. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is, én is tudjuk, hogy nem ezt gondoljuk. Minket az zavar, hogyha 14 évesen részegen dölöngélsz valahol, hetente váltogatod a fiúidat, stb...
2014. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
14 évesen is jártam a barátaimmal "shoppingolni". Igaz, 1 db zsömléért, a város szélén lévő TESCO-ba, de jó volt az... :D
2014. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat azt hiszem sikerült ésheztérítenetek és köszi a filmet is meg fogom nézni, csak olyan rosszul esett hogy egy másik kérdésemre olyan szálaszojat kaptam hogy "Ne pasizz még inkább barbizz" és hát eléggé szarul esett
2014. jan. 11. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!