Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szabad-e vas! Rudakkal kimerev...

Szabad-e vas! Rudakkal kimerevíteni a növekvő bokor hálóját közterületen?

Figyelt kérdés
Ugyanis, a lakótelepen, sötétben, egyszer már hasra is estem, mert a füvön mentem keresztül, és az újonnan, letűzdelt vasakat nem láttam. Szerencsém volt, nem nyársaltam fel magam. Már tudom, hogy ott vannak, ahány, tuja, annyiszor 4 db vasrúd. Engem felháborít, de tehetetlen vagyok. A közös képviselő barátságtalan, a lakók többségét nem ismerem. Balhét sem akarok szítani.Köszi, aki véleményez, esetleg, tanácsot ad..

2015. jan. 17. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
vasrúd nem sokáig maradna ott:D
2015. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy te, úgy érted, menne a vastelepre? Nem vitték el, állnak, mit a cövek. És a lakók közül tudtommal senkit nem zavar...csak engem


De, ha neked kéne, megmondom, hol van, és viheted, kb. 24 rudacska van:) :(...nem számoltam meg

2015. jan. 17. 18:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy, én azt kérdeztem, törvényes dolog-e, az ilyesmi?
2015. jan. 17. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem megyünk a füvön keresztül sötétben és akkor egyrészt sz arba se lépünk másrészt vasban sem botlunk el. Ez olyan józanparaszti észjárás ami sajna sokakban kihalt .
2015. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak nem az egyik okos tojás lakó vagy, vagy vannaK klónjai?!

a kérdésemre válaszolni nem tudsz, észt osztani nem kell, mert nekem több van. ha sötétben fűre akarok lépni, netán, szarba, az a magánügyem, senki nem zavarok vele. józan paraszti ész, de nekem ennél több van......én vasrudakról beszéltem, nem fűről, és szarról. lehetőleg ne válaszolj, nem vittél előbbre, szórakozni pedig nincs kedvem..........

2015. jan. 18. 11:15
 6/7 A kérdező kommentje:
az oktató hangnem, másnál sem fog bejönni....sajna belenyúltam....egy hasonszőrűbe....bocsi de ezek után azt kell írnom, hülyéből úgy látszik nincs elég.
2015. jan. 18. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Magánügyed persze merre mész, de az is a magánügyed ,hogy elbotlasz a gyalogúttól távoli füves részen vasrudakban sötét éjjel. Senkit nem fog érdekelni. Hajts be kocsival a szántásba aztán reklamálj a földtulajdonosnál hogy ott hagyta az ekevasat. De el lehet menni sóhivatalokba is reklamálni,kell nekik is a derültség.
2015. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!