Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pesten a nyugdíjas személyek...

Pesten a nyugdíjas személyek miért csúcsidőben poroszkálnak össze-vissza?

Figyelt kérdés
De legalábbis számosan közülük (főleg az ilyen Moldova-képű, Lenin-sipkás, molnárkocsis csoroszlyák) a délutáni csúcsban rohangálnak májkrémkonzerv meg a 168 Óra után, leterhelve a tömegközlekedést, tetézve a zsúfoltságot. Nincs velük semmi probléma, de miért nem tudják kakasszótól kora délutánig letudni a napi rutint - talán elfoglaltak?

2015. jan. 20. 11:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Lehetnek elfoglaltak, pölö ha a gyerekük rájuk sózza az unokát míg ő dolgozik.
2015. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

Nemcsak Pesten van ez.... én csak zellerkommandónak hívom. Komolyan mondom, több erő van bennük mint bennem, úgy elém tolakodnak a buszon a hatalmas cuccaikkal, hogy csak úgy repülök.

Egyébként eleinte én is azt láttam, hogy csak csúcsidőben mennek, de aztán ahogy én is napjában többször is közlekedni kezdtem, mindig mindenhol ott vannak! :D

Szerintem ők sokkal többen vannak a többi korosztálynál, ezért is mondják, hogy a magyar nép "elöregedett".

2015. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Könnyen lehet ám hogy még dolgoznak ők is csak idősebbnek látszanak.
2015. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
mert abban az időszakban nincs a tvben egy szappanopera se.
2015. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Van-e neked nagyszülőd, aki nyugdíjas?
2015. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%

Szabad emberek, akkor mennek, amikor akarnak.

Egyébként meg nem tudhatod, hogy mennyi dolguk van.

Te meg indulj el előbb, ha nagy a forgalom. Mi lenne, ha neked kötné ki valaki, hogy nem mászkálj csúcsforgalomban?

2015. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
utolsó, tudod van olyan hogy munkaidő. A kérdező gondolom nem nyugdíjas hogy bármikor tömegközlekedhet. Én megértelek kérdező, nekem volt olyan hogy miattuk nem fértem fel a buszra és késtem el az iskolából, csak mert ők mennek a piacra. Arról már nem is szoktam álmodni hogy leüljek, de az hogy fel se férjek kicsit sok volt.
2015. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

A nyugdíjasok is sokszor időre mennek, pl. orvoshoz.

Piacra sem lehet délután menni, reggel érdemes, mert akkor van mindenből jobb választék.

Egyébként meg ahogy mondtam szabadok, akkor mennek, amikor akarnak.

Mint ahogy te is elindulhatsz előbb, hogy időben beérj az iskolába.

2015. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%

"miattuk nem fértem fel a buszra"


Ez miez heee??:D Miért, szerinted neked több jogod van abuszon utazni, mint nekik? :DD Jóhogy nem már te szabod meg nekik, hogy mikor mit intézzenek. Az agyam eldobom. Ennyi erővel te meg járjál esti iskolába, úgyis gyogyós vagy, úgy látom. :D

2015. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Ez kb. olyan, mintha én fel lennék háborogva, hogy ilyenkor miért idióta tinik kommentelnek ide, miért nem éjfél után jönnek, beleszólnak itt a felnőttek dolgába és olvashatom a hülyeségeiket.
2015. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!