Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A fölöttem egyedül lakó öreg...

A fölöttem egyedül lakó öreg néni folyton hajnalig üvölteti a TV-t mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egyszer már felmentünk szólni neki, a sokadik kopogásra ki is jött majd elmondta hogy ő nem is nézi már 11 után csak gyakran elalszik rajta,de ilyenkor hajnal 2-3ig is üvölt a tv max hangerőn ami nagyon áthallatszik és nem tudunk tőle aludni,úgy tünt megértette amit mondtunk neki és kikapcsolta de 2-3 nappal később ismét előfordult. Nem szeretnék egy 70 év körüli nénit följelentgetni de mit mást tehetnék?

2014. dec. 1. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó. Más ötletem nincs azon kívül, hogy még legalább negyvenszer szóltok neki amíg le nem szokik róla, vagy hogy feljelentitek.
2014. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ, füldugóval annyi a bajom hogy félek reggel nem hallanám tőle az ébresztőt:D
2014. dec. 1. 22:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Állítsátok be a tv-jén az időzítőt, ami egy óra után magától kikapcsolja a tv-t, ha ő maga is megmondta, hogy elalszik rajta.
2014. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Bizositek szekreny kinyit, biztositek lekapcs, probald meg ellesni hogy milyen taviranyitoja van szerezzel be egyet es az ajtobol cagy valahonnan kapcsolgasd a tv-jet, max rugd ra az ajtot hogy rendorseg mindenki a folder es ha jol sikerul az akcio tobb tv-s problemad nem lesz
2014. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Majd becsöngetek hogy szúrópróbaszerű távkapcsoló ellenőrzést tartok :D
2014. dec. 1. 22:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért válaszolok, mert ugyanez volt velem egy időben. Egy idős és beteg, alkoholista ember egy az egyben ugyanezt csinálta. Ha ivott soha nem emlékezett arra, hogy bárki is szólt volna neki miatta... Így hát eljött az én időm, beszereztem 2 akkora hangfalat, hogy képletesen alig fért be az ajtón, majd vártam... Következő hajnalban 2-3 óra környékén megszólalt a televíziója, én pedig rányomtam a max basszust és hadd szóljon... Ezt megjátszottam 3-4x (közben szerencsére senki nem jelentett fel, vagy csak nem sikerült beazonosítani a forrást :D ) és utána megszűnt a dolog teljesen. Hozzá kell tenni, hogy nagyon sajnáltam az öreget, mert miután a felesége meghalt, egyedül maradt, beteg lett és aztán egyenes út vezetett számára az alkoholizmushoz. Ezt akkor tudtam meg, amikor az öreg is meghalt. Akkor kezdtem el először gondolkodni, hogy milyen közösségben is élünk igazán, hogy ilyen eszement módon kell megoldanunk egy olyan egyszerű problémát, mint valakinek az egyedülléte, bánata.
2014. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú az előbbi sztori, de attól még hogy valaki egyedül van meg bánatos, még nem feltétlenül kell tönkretenni mások életét is.
2014. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Vegyél neki fülhallgatót (8 méteres zsínórral is van) és kérd meg, hogy este azzal hallgassa!
2014. dec. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy biztosíték kikapcs-bekapcs - ekkor ugye a TV valószínűleg stand by-ra áll vissza, de a néni hűtője meg működik tovább, tehát nem éri kár.

Vagy megtanítjátok neki, hogyan kell az időzített kikapcsolást beállítani a távirányítón.

Vagy vesztek neki egy digitális időkapcsolót. Kérdezzétek meg a nénit mikor kel, és programozzátok be a kapcsolót, hogy csak a felkelése után mondjuk este fél 12-ig adjon áramot a készülék, és ebbe dugjátok be a néni tévéjét. Persze ehhez kell az ő beleegyezése is.

Vagy amit már mondtak, fülhallgató.

2014. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A Duplex című filmet ajánlanám megtekintésre...

magyar címe Jószomszédi (v)iszony

a banya 9x évesen több mindent is túlélt, nem lehetett kirakni, pedig hangosan tévézett, stb...

2015. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!