Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fogalmazást kellene írnom...

Fogalmazást kellene írnom arról hogy Londonba költöztem és miben változna meg az életem stb. valaki ha segíteni megköszönném, semmi ötletem sincs ha csak egy linkkel vagy támpontokkal azt is megköszönöm (? )

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hát foglald bele azt hogy ugye angolul beszélés, jobb oldalon vezetni..stb Beszélj arról hogy mit tennél ha odaköltöznél. Mit néznél meg először.... hol dolgoznál..stb
2015. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy képzeld el, mintha turistaként elmennél pár napra. Mit néznél meg, mi érdekelne? Nézz utána London nevezetesebb helyeinek, dolgainak.


Ezen felül suli, munka, emberek, barátokkal kapcsolatos sztorik (kikkel ismerkedtél meg), események, foci (a világ egyik legnépszerűbb bajnoksága a Premier League jelentős csapatokkal, arról is írhatsz, hogy mondjuk elnéztél egy nagy meccsre), szórakozásról, kikapcsolódásról, a kocsmáikról, a közlekedésről, mennyivel érzed magad ott jobban, miért, stb.


Csinálj egy vázlatot, hogy legyen kerete az írásnak, kezdésnek pl. adott is a helyzet, hogy miért költöztél ki, mióta vagy ott, milyen körülmények között mentél ki (egyedül-e vagy ismerőssel) és így tovább.

2015. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ott eléggé esős az idő, szóval mindig kéne vinned magaddal esernyőt, és ha imádod a napot, akkor nem igazán tetszene a köd miatt :D Meg ha nem tudsz angolul beszélni, akkor bajban lennél.( Én kinézem magamból, hogy simán eltévednék, mert a koordinációs képességem 0 . Viszont sok nevezetessége van, arról is írhatsz, meg hogy milyen ételeket ennél etc. :) Használd a fantáziád^^
2015. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az előbb beírtam a keresőbe, hogy: élet Londonban blog.

Elég jó oldalakat dobott ki, de linkelni reklámnak minősülne.

2015. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lenne pénzed ételre. Nem érnének atrocitások nap mint nap. Nem kéne félned az utcán sötétedés után. Boldogabb életed lenne. Lenne pénzed ruhára és nyaralásra.
2015. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!