Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 15 vagyok és a saját nememhez...

15 vagyok és a saját nememhez vonzódom, szeretnék megismerkedni melegekkel, csak nem tudom hol lehetne, és hogy. Ha tudnátok mondani pár olyan helyet vagy oldalt ahol melegek ismerkednek, megköszönném?

Figyelt kérdés
L/15
2013. júl. 23. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
randi.gay.hu, de nagyrészt fiúk vannak. van még a labrisz.hu ez egy leszbikus egyesület. van még a chat.hu meg társai, ezek nem elsősorban meleg oldalak, de vannak ha minden igaz meleg szobáik is :). meg úgy általában elég sok társkeresőn vannak már melegek is. Nem lesz könnyű, főleg a neten, mert elég sok a buta ember az ilyen társkeresőkön akár meleg hely akár nem, de azért kitartás :)
2013. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is a lányokat szeretem,ha gondolod küldj üzit. 15/F
2013. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ :)
2013. júl. 23. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Pinkvanilla, pride.hu.


Ezeket ajánlhatom még. De én pl. a chat.hu-n ismertem meg a nagy Őt :) Van ott leszbikus szoba, csak sok a kamus, úgy vigyázz.

2013. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2013. júl. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!