Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy győzzem le a félelmemet?

Hogy győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Maghalt a szomszédunk, és most valami elmondhatatlan félelem van bennem. Féltem a családom, magam is félek. Félve megyek ki a konyhába, tudva, hogy ott történt, de nála, csak tükörképe a lakása a miéknek. Félek az ajtóhoz menni. Mintha lenne itt néha valaki, de közben tudom, hogy nincs. Ne tudom elmúlik-e, de most valami félelem van bennem. Nem tudom mi. Oké, a családom egyébként is, de most még inkább.

2015. febr. 4. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én meg olyan lakásban lakom, ahol előzőleg egy öreg néni halt meg. néha figyeltem nem e itt a szelleme, figyeltem vannak e érdekes dolgok...de nincsenek. valószínű békében nyugszik.én olyanokon agyalok, hogy biztos jó asszony volt, talán a jósága itt maradt.
2015. febr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mitől félsz?
2015. febr. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, nem rosszindulatú a probáni szellem, ami ittrekedt ezen a létsíkon a halála után. Nem jó hír mondjuk, hogy a lakása pont a tükörképe a tieteknek, valószínűleg a negatív-tükrözött energiaáramlás miatt pont hogy a ti lakásotok fogja inkább magához vonzani a kísértetet. Igyekezzetek, hogy ne sértsétek meg semmivel, mert ilyen esetekben szörnyű dolgok történhetnek, tudnék néhány sztorit mesélni...
2015. febr. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ekkora baromságot írni Jesszusom! Bocsi de ezen kiakadtam egy kicsit! Kérdező ne félj, nincs mitől hidd el..a holtak nem bántanak már tőlük egyáltalán nem kell félni, inkább az élőktől..Valószínű, hogy megviselt lelkileg a haláleset és ezért félsz, ez elfog múlni. Amúgy nekem is nem rég halt meg a szomszédom engem is megviselt, kicsit felborzolta az idegeimet h fölöttem meghalt egy ember. Amikor a nagyapám halt megakkor én is féltem de nem r9to
2015. febr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat..amikor a nagyapám meghalt én is féltem, de nem tőle meg szellemek meg ilyesmi hanem nem tudom megviselt lelkileg idegileg ès ez miatt volt bennem félelem és rossz érzés
2015. febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy muszáj megjegyeznem, egy szót nem szólt a kérdező szellemekről... xD Egyszerűen félti a családját, mert tudja, hogy akármikor megtörténhet velük is. Teljesen normális, idővel visszaáll minden a maga medrébe, csak megrázó, ha valaki olyan hal meg, akit ismertél személyesen. :)
2015. febr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


"Félve megyek ki a konyhába, tudva, hogy ott történt, de nála, csak tükörképe a lakása a miéknek. Félek az ajtóhoz menni. Mintha lenne itt néha valaki, de közben tudom, hogy nincs. "


Szerintem benne van ez a szellemes dolog is, de igazából elég hülye megfogalmazás..

2015. febr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) Nem zárom ki a szellemes dolgot sem, de tudatosan nem félek tőlük. Nem szoktam szellemes dolgokkal foglalkozni. Miután nem tudom megfogalmazni, így, lehet hülye fogalmazás igazából. Bár, kétségtelen, volt másik haláleset is, igaz annak egy éve már. :(
2015. febr. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!