Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akinek nagyon idegesítő...

Akinek nagyon idegesítő lakótársa van, az mit talált ki, hogy rendeződjenek a dolgok?

Figyelt kérdés
Egy fiúval lakom együtt, és bár elég jóban vagyunk, de csak azért, mert kedves vagyok vele, és nem szólok mindenért, pedig sosem takarít ki semmit, hatalmas mocskot hagy, pedig én sem vagyok nagyon rendmániás, meg ha áthív valakiket, az én szobámba hívja át őket, mintha ez egy társalgó lenne... Nem tudom, hogyan mondhatnám meg neki szépen a dolgokat. Van valami ötletetek? Nem akarok összebalhézni...
2015. febr. 22. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Udvariasan.

"Béla, szeeretnék kiérni tőled valamitt..."

2015. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Élőszőr is használnám a zárat az ajtómon. Mit gondol, hogy csak úgy beinvitálja hozzám a haverjait? Rakja rendbe a mocskát, aztán oda is mehetnek a haverok. Ha pedig feltöri akkor nyugodtan fenyegetheted a rendőrséggel, mert akár hogy is nézzük az magántulajdon, ami a szobában van.

Másodszor: A konyhai fürdőszobai dolgaimat semmi esetre sem hagynám elő. vinném magammal a szobámba, használja a sajátját. Nem mosogatnék helyette.

Egy idő után biztosan feltűnne neki, hogy valami nem oké. A lakótársa vagy, nem a takarítója. Ha ezek után sem változik vagy megmondanám neki keressen másik lakást(persze ez függ az arányok stb-től is), vagy te keress magadnak másikat.


Egyáltalán nem hagynám, hogy azokat csinálja, ha pedig a szép szóból nem ért akkor tetettek.

2015. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Hát ez lesz most már, mert egyre nehezebben tudok jópofizni vele...
2015. febr. 22. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
szólni kell az ilyeneknek, mert elkanászodnak. én sem vagyok valami tisztaságmániás, de volt olyan lakótársam, aki rendesen kiakasztott ilyenekkel. : D sajnos ettől még nem biztos, hogy rendesen ki is fog majd takarítani :(
2015. febr. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!