Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt Kárpátaljai magyar a...

Come back kérdése:

Van itt Kárpátaljai magyar a gyakori kérdések.hun? Szeretnék tőle pár dolgot kérdezni.

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jelen.
2015. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az itt jelentkezők közül ki nem volt internet közelben az elmúlt 2 napban. De csak olyan jelentkezzen, aki valóban válaszolni hajlandó a kérdéseimre! Eddig csak egy ember reagált a privát üzeneteimre.
2015. márc. 12. 11:36
 13/23 zumizumi válasza:
Vagyok és visszairok is ha kérdezel.
2015. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Zumizumi te sem vagy szavahihető ember! :/
2015. ápr. 29. 16:23
 15/23 zumizumi válasza:
Bocs,csak dolgozom,na meg nem is ismersz,azért nyilvánosan nem kell leirni...
2015. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, vissza vonom!
2015. ápr. 30. 17:49
 17/23 A kérdező kommentje:
Még hogy dolgozol? Heti 14 napot egyhuzamban éh bérért? Holnap lesz 2 hete, hogy írtam, azóta se jött válasz. Megérdemelitek a sorsotak! Most pedig tuti fogtok írni, hogy merészelek ilyet ìrni! Jogosan!
2015. máj. 9. 16:18
 18/23 anonim válasza:
Köszönjük :(
2015. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
80%

Kérdező!

Mond, te magad teljesértékű normalis embernek érzed???

Kárpátaljai vagyok.

Mar majdnem irtam volna, hogy kérdezz bátran. De meggondoltam magam.

Pszichés problémáid vannak, ha a saját NEPED egy részére azt mondod, megérdemel bármi szörnyűséget az élettől, csakmert őfelsége kérdésére nem merészelt válaszolni azonnal es tustent.

Ez nem Fb, hogy mindig itt lóg mindenki. A karpataljaiak is van élete. De te azt biztos nem ismered.

Idióta.

2016. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Tisztelt barom, a kérdés 2015-03-02 dátumon került kiírásra, kicsit elkéstél a válasszal. Ha tudnád, hogy mit akartam kérdezni, nem sértegetnél, te birka lelkű ukrán. „A magyarnak mindenkor is most is legnagyobb ellensége, - a magyar.” (Gróf Széchenyi István).


S Köszi, hogy igazat adtál eme kijelentésemnek:"Most pedig tuti fogtok írni, hogy merészelek ilyet ìrni! Most pedig tuti fogtok írni, hogy merészelek ilyet ìrni!"

2016. máj. 16. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!