Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismet Becs lett a vilag...

Ismet Becs lett a vilag legelhetobb varosa. Megis miert megy el a legtobb ember sokkal tavolabb elni?

Figyelt kérdés

Megint Becs vegzett az elso helyen a Merkel felmeresen.

[link]

Becs ugye itt van a szomszedban. Megis miert vandorol ki, vagy vallal munkat a legtobb magyar sokkal meszebb, pl Londonba, ami a 40.helyen vegzett?



#Bécs #Merkel #kivàndorlàs
2015. márc. 5. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy nem olvasták ezt a felmérést.

Egyébként ha minden bevándorló Bécsbe menne, akkor igen hamar lekerülne az élhető városok százas listájáról.

2015. márc. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
... vagy kivándorló, attól függ, honnan nézzük.
2015. márc. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól menő bank elnök-vezérigazgatójának jobb lenni, mint mosogatni egy másodosztályú étteremben, mégis sokan az utóbbit választják.
2015. márc. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok németül...:S
2015. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mely országba milyen arányba mennek a magyarok, de Bécsbe rengeteg magyar megy ki és a német nyelvterületekre is. Az angolszász országokban szerintem több lehetőség van, mint a konzervatívabb Ausztriában, és bár az élet drágább, sokkal jobban lehet keresni ott. Szerintem a kivándorlókat elsősorban a potenciális munkalehetőségek érdeklik és nem az, hogy mennyire élhető az a hely, ahová mennek. Szerény véleményem az, hogy sajnos Bécs sem az már, mint ami volt, mondjuk a 2000 év tájékán.
2015. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
engem speciel rettenetesen irritál a német nyelv (még a hangzása is) úgyhogy én tuti nem mennék oda
2015. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretem a német nyelvet de Londont megjobban utálom.
2015. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem én sem a német nyelvet.


Vannak számomra szimpatikusabb országok, a távolság nekem nem akadály.

2015. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom a németet.
2015. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!