Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol lakik Berki Krisztián?

SzűcsGergely99 kérdése:

Hol lakik Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy Óbudán a római parton de nem vagyok benne biztos.. Mert képzeljétek el tegnap itt oÓbudán mentén át apamhoz és megyek és mellém be parkol egy bentley és ki sszáll.. De bnem volt nálam teló és nem tudtam vele képet ccsinálni...

2015. márc. 6. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy téged ez a nívótlan ostoba gazember foglalkoztat.
2015. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csontra válasza:

A Berki egy beképzelt b*.

Valamiért gyűlölöm az olyan műsorokat, mint amiben megjelenik.

Meg amik most mennek.... úgy látszik az embert jobban érdekli más ,mitn amgát... azért is van nézetsége az ilyen idióta műsoroknak....

2015. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Veru10 ***** válasza:

Miért érdekel?


De szerintem Budapesten,de bennem ne nagyon bízz,nem nagyon követem Berkit!

2015. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%
III.ker.,Vadkacsa lakópark :-)
2015. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 stefánia123456 válasza:
93%

úristeeeen ..... ezt mostkomolyan megkérdezted ?????

felettünk lakik amúgy ....

Budapest Nánási út 1/b D épület 3.emelet 631.lakás tessék hogy legyen értékes válaszod is !!! (amúgy nem tudom hogy lehet ennyire rajongani érte... mondjuk én minden nap látom de úgyanolyan amikor elősször láttam min most átlagos normális ember !!!

2015. júl. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!