Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért érzem magam furcsán,...

Miért érzem magam furcsán, rosszul egy faluban?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban nagyon sok időt töltöttem falun, de ahogy gimnáziumba kerültem már egyre kevesebbet. Most pedig már valahogy furcsán, kellemetlenül érzem magam egy faluban. Olyan kihaltnak, magányosnak, elhagyatottnak érzem az egészet. Miért van ez? Másnak volt már ilyen?

Köszönöm!

20F


2015. márc. 8. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hiányzik a nyüzsgés, hiányérzeted van, szerintem ettől érzed magad furcsán ott.
2015. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Meg van szokva a nyüzsgés. Normális dolog.
2015. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gabooorka ***** válasza:
100%
Ha gimnáziumi kollégiumban laktál sokáig akkor meg is értem, mert sok volt veled egy idős, gondolom mindig együtt jártatok mindenhová, barátnőztetek. Most, hogy visszakerültél a faluba csak nem várod el, hogy az öregasszonyok pótolják a barátnőidet. Ott mindenki otthon ül, csendben el van, mint a befőtt. Költözz városba, hogy nyüzsöghess egy kicsit.
2015. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják a többek: ingerszegénynek találod.
2015. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

120 fős faluban lakom és nagyon jól érzem magam. Szerintem te csak extrovertáltabb vagy és igényled a nyüzsgést és a társaságot.


Ha tudsz, akkor költözz el egy városba, akkor jobban fogod érezni magad.

2015. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok, jobban szerettem a régi időket, mikor voltak fix ismerősök, együtt nőttünk fel, ismertük egymást. De voltam pár hetet egy kis faluban nyáron is, és nekem nagyon bejött. 2 hét alatt kb elfelejtettem hogy gép meg internet létezik, reggel keltünk, este feküdtünk, dolgoztunk, és ismertünk mindenkit.
2015. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2015. márc. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!