Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahelyem nagyon stresszes...

Lara84 kérdése:

A munkahelyem nagyon stresszes. A szívem sokszor furcsán ver. Doki -> labor + utána még kardiologia. Rosszul voltam ezért szoltam a munkahelyemen, hogy nem megyek be. És most a főnököm ki akar rúgni, mert nem mehetek táppénzre. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át, hogy az egészséged (az életed) a fontosabb, vagy a munkád.

Ha a munkahelyed elvesztése nem tesz hajléktalanná, stb, akkor menj táppénzre, és vizsgáltasd ki magad.

2012. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem mehetsz? Azért betegnek lenni csak van joga mindenkinek. Én megkeresnék egy munkaügyekkel foglalkozó ügyvédet, és ha kirúg beperelném.
2012. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most úgy áll a szitu, hogy nem mentem be, bent már az megy, hogy engem már felhivott a fönök és kirugott, pedig nem is hivott. Holnap megyek az eredményeimért, és utána az orvosomhoz. Utána utal be a kardiológiára. próbálom táppénzen tartani magam...
2012. ápr. 11. 14:58
 4/4 claidheamohmor ***** válasza:

Már táppénz alatt is kirúghatnak. Amúgy meg tudom, könnyen beszélek, de sajnos saját tapasztalatom is, hogy ha a munkahely utálatos, és a főnök ráadásul inkorrekt, akkor bizony váltani kell. Tudom, hogy nehéz, nem olyan könnyű, mint hat-tíz éve :S De szintén saját tapasztalat, hogy az lelki nyugalom és az egészség sokkal-sokkal többet ér...

Próbálj valami mást keresni amíg táppénzen vagy, a főnöködet meg sz@rd le!

2012. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!