Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vélemény Győrről, mint városró...

Vélemény Győrről, mint városról? (Fiatalok szemével! )

Figyelt kérdés

Elképzelhető,hogy oda megyek Egyetemre,és az érdekelne,mennyire "nyüzsgő" ott a fiatalok élete,van-e lehetőség szórakozni,bulizni járni. És úgy összességében,milyen ott az élet.?!


Szombathelyre költöztem 1 éve,és borzasztóan unatkozom,nincs itt semmi,és dög-unalom.


18/f


2015. márc. 15. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
sok a cigány
2015. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Győrben? Miskolci születésű vagyok szóval nekem ilyet ne mondj:DDDDD
2015. márc. 15. 18:38
 3/8 anonim válasza:
Szerintem Győr egész jó hely, van minden kb. ami kell. Lehet szórakozni járni ott
2015. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia :) hát..a bulizás terén nem tudok segíteni de viszont szeretek itt élni nincs unalom mindig van valami és elvileg a bulik is jók..sok ember él itt sok minden történik

d nem annyira nyüzsgő mint Budapest hozzá képest azért eltörpül, na de remélem érted mire célzok :D

2015. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze,elsősorban Budapest felé húzok, a szüleim nem akarják,hogy oda menjek,mert messze van... sok a csöves stb... pedig azért 17évig borsodban élni semmivel sem különb.
2015. márc. 15. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg sok a cigány, bár az egyetemen környékén nincsenek. Belváros, a lakótelepek tele vannak velük, sok helyen nem veheted elő a mobilt vagy a cigit.

Bulizni kedden, szerdán, pénteken, szombaton tudsz.

A tömegközlekedés borzasztó, de a város maga nagyon szép, főleg a barokk belváros.

2015. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó a hangzása újságokba igen...


Sok a cigány... minden négyzetméterre jut, utálom ezt a várost. okádék.

2015. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyar színvonalon jónak számít de aki élt már külföldön valahol nyugaton annak bőven lehet hiányérzete.
2015. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!