Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a zajongó...

Mit lehet tenni a zajongó fiatalok ellen?

Figyelt kérdés
Egy utcával lentebb, nagy bulikat szoktak csinálni. Nagyon zavaró, mert még a lakásban is tisztán hallatszik a zene. Általában este 8 körül kezdik, és még hajnalban is üvölt a zene. A környékbeli házikedvenceket is zavarja a zajongás. Lehet tenni valamit ellenük?

2014. júl. 25. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Elvileg este 10 után már nem mehetne az ilyen mértékű hangoskodás.Rendőrséget rájuk lehetne hívni, de szerintem nem éri meg mert úgy sem csinálnak semmit.Max egy pár tízezres bírság
2014. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már időhöz kötött csendháborítás (10 óra). Bármikor lehet hívni a zsarukat.
2014. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igen, elvileg nem szabadna 22:00 után zajongani. Környéken sok idős is lakik, szerintem ők sem örülnek. Nem csak a zenével van a baj, hanem az a legfőbb gond, hogy még kiabálnak is!
2014. júl. 25. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
2014. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
az kiraly, akkor en is kihivhatom az oregasszonyokra a rendort, mikor ejszaka melobol aludnek? ok meg ott pofaznak, bezzeg szilveszterkor volt pofajuk rendort hivni, mikor sosem vagyok otthon, csak aludni szinte, ok tobbszor ebresztettek :@
2014. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hívtad őket?
2014. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küszöbre szarni.
2014. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!