Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fenyeget az új gondnok. Mit...

Fenyeget az új gondnok. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A problémák a lakókörnyezetben pár éve kezdődtek. Befogadtam egy macskát az otthonomba, aki gyakran kiszökött a közös folyosóra, és ott szaladgált. Nem hittem akkor, hogy ez bárkit zavar. A régi gondnok keresett meg, mondván tele van a folyosó macskaszőrrel. Hogy orvosoljam a problémát rendszeresen takarítottam a folyosót, de később úgy döntöttem inkább nem engedem ki a macskát, hogy ne kelljen ott takarítanom. Ettől a régi gondnok vérszemet kapott, és messzire kerülte a folyosót, ő már ott nem volt hajlandó többet takarítani, szerinte úgy is tele volt a padló szőrrel, azt mondta nekem kell takarítani akkoris.

Nemrég a gondoknak dolga akadt máshol, így új gondnokot iktattak a helyére. Mindennek már hozzávetőleg egy hónapja, és úgy tűnt már minden normális kerékvágásba került a panelban.

Ma délután, épp pihentem, csöngetett az új gobdnok. Lusta voltam kinyitni az ajtót, inkább úgy tettem, mintha nem lennék otthon. Erre ő erőszakosan folyamatosan nyomta a csengőt, majd ezután ezt ordítozta, idézem: "Ha még egyszer kimegy a macska a folyosóra, kinyírom a g@cibe!"

Nem tudom mennyire gondolhatta ezt komolyan, mindenesetre eléggé felzaklatott. Ennyire durva beszédet még soha nem hallottam. Úgy érzem ez nem normális, amit csinál, nem hagyhatom annyiban. De mégis mit tegyek?

Hogy tudnám ezt kezelni, mi lenne erre a megoldás?


2015. márc. 21. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
A megoldás az, hogy nem engeded ki a macskát. Igazuk van, eleve lehet, hogy nem is lenne szabad állatot tartani a házban.
2015. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
nyírd ki az új gondnokot a gecybe!!!!!!
2015. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Már évek óta nem tette ki a lábát, mint írtam, mert nem akartam takarítani. Lehet macskát tartani, annyi van a házirendben, hogy a koszt a tulajdonos takarítsa. A régi gondnok ezt használta kiskapuként, és azokon a szinteken ahol állattartók élnek, ott a lakókra hárította a takarítást. Macskaszőr se volt, csak ő találta ki.

2. válaszoló: Köszönöm a tippet, de nem szeretnék börtönbe kerülni. Valami kevésbé durva ötlet?

2015. márc. 21. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
allj a sarkadra en ezt mondanam "te kinek ugadsz? okosan mert szetszedlek te banat feju,, majd meglepodik picit es vissza fog
2015. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jaydee ***** válasza:
100%
vipera -> térdkalács
2015. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
lökd le a lépcsőn amikor nem figyel, max jön egy harmadik gondnok :) gyorsan fogynak a babák
2015. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha egy két kekec öreg hölgy lázítja a gondnokot. Én becsöngetnék minden érintetthez, és röviden elmesélném az esetet. Hagy derüljön ki a gondnokról is milyen "korrekt". Lehet, hogy valaki azt hiszi pl., még mindig kijár a macsek. Tisztázni ezeket!
2015. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mik vannak..

ilyen történetet kitalálni nem lehet, tényleg így történt gondolom :/

Nekem az ilyen emberek a rémálmaim, akiktől függök picit, de "nem értelmesek", és mindíg kitalálnak valamit amivel bonyolítják a dolgokat..

2015. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem takarítanám a folyosót. Azt mondtad a macska nem megy ki, így megölni sem tudja. Probléma megoldva. Ha legközelebb üvöltözik és dörömböl, meg kihívod a rendőrséget, hogy félsz mert valami állat dörömböl az ajtódon és jöjjenek kérdezzék meg mit akar.
2015. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!