Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szeretnétek ilyen helyen...

Ti szeretnétek ilyen helyen lakni?

Figyelt kérdés

7 emeletes panelben lakunk és 10 emeletesek vesznek körül. Semmi problémám nincs ezzel DE: az egyik szomszéd minden este részegen jár haza, a másik bömbölteti a zenét, a harmadiknak ugat a kutyája (nem értem minek kell garzonban kutyát tartani), a negyedik mindig építkezik (fúr, kalapál stb.) és még sorolhatnám. Tele van cigányokkal-félre ne értsétek én is az vagyok de nekem már sok amít művelnek-folyamatosan kiabálnak, utcán árulnak (ami tilos), szinte mindig itt vannak a rendőrök. Alattunk egy kocsma, melletünk egy kocsma és egy kórház (folyamatos szirénázás). Szemben ovi, bölcsi, suli, játszótér (sokszor gyerekzsivaj még este 10-kor). A hajléktalanok is vannak :(

Most is megy a buli (mint minden hétvégén). Anya azt mondta szeret itt lakni szép a város, minden közel van. Ti szeretnétek itt lakni? Vagy csak én vagyok ennyire finnyás?

14/L


2015. ápr. 11. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem ennek a tizede is sok.
2015. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megőrülnék tőle. Nekem csak egy szomszédom van, de néha ez is sok, jó a környék szerencsére, kikészülnék, ha állandóan ezt a ricsajt kéne hallgatnom, meg a gyereket féltenem, ahányszor kilép az utcára.
2015. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem laknék ott, jobban szeretek kertvárosban lakni :)
2015. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!