Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha nem olyan jó helyen...

Gáz ha nem olyan jó helyen fogok lakni szeptembertol?

Figyelt kérdés
Igazabol az egyik ismerosunke a lakas es igy csak a rezsit kell fizetni, viszont a blahanal van ami ugye nem jo kornyek..szerintetek gaz? Illetve tudom hogy ez a kerdes feluletesen hangzik, de igy legalabb nem kell majd dolgoznom egyetem mellett, szoval megkonnyiti a dolgom, de azert felek hogy megvernek este vagy kirabolnak vagy ilyesmi

2014. aug. 2. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Gáznak nem mondanám, én legalábbis nem botránkoznék meg rajta. A rablás-verés meg nem csak ezen a környéken gyakori, egy abszolút biztonságosnak mondott helyen is leüthetnek, ha éppen ez a vágya valakinek... Légy óvatos, akármerre is mész.
2014. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ugyan már. Bárhol megverhetnek,de pl a balhán van több nagyobb kocsma is,mégis járnak oda a fiatalok,nem félnek. Rossz híre van,de azért közel se annyira rossz. Amúgy én örülnék,nekem még sajnos nincs albérletem :(
2014. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem gáz, hogy ott fogsz lakni. Én vidéki vagyok, szóval nem tudom, hogy milyen híre van. De szerintem sokan örülnének, ha lenne ilyen lehetőségük, hogy csak a rezsit kell fizetni. Éljél vele!!!! És ne gondolkodj ilyeneket, hogy gáz-e!! Mindenki foglalkozzon saját magával és ne szólja le a másikat!

Az a lényeg, hogy tanulj jól és vigyázz magadra! Az előttem válaszolóknak is teljesen igazuk van, megverni és leütni bárhol és bármikor meg tudják tenni. Ez nincsen helyhez kötve.

2014. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az a gáz, hogy ennyire nem vagy képben. A blaha nem az a környék ahol csak úgy leütnek, még éjjel sem.
2014. aug. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy a Blaha híre borzalmas, de igazság szerint összességében egyáltalán nem életveszélyes környék, és az egyes részei között óriási a különbség. Az a buszmegálló, ahonnan Buda felé mennek a buszok, például egy ocsmány lepratelep - ahogyan a tér közepe is. Az aluljáró sem egy szép hely, de a Skála és a parkoló már egyáltalán nem gáz, és a Meki sem. A Wesselényi utca pedig príma környék, tényleg nyugodt, pedig csak egy megálló (azaz párszáz méter) a differencia.
2014. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!