Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szolnok milyen hely?

Szolnok milyen hely?

Figyelt kérdés
És maga Jász-Nagykun-Szolnok megye?

2015. ápr. 26. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból kérdezed? Mindenkinek más a jó, tetsző.
2015. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha dolgozni akarsz, akkor a Dunántúlra menj. Nagybátyám ott él, egy cégnél középvezető Veszprémben és elmondása szerint munkaerő hiány van elég sok helyen, még betanított munkásokat sem találni sokszor, nemhogy szakképzett munkásokat. A megye klasszikus keleti megye, halódó vidéki falvak, a városokban még csak-csak van élet, de könnyen unhatja magát az ember.

Persze ez csak a személyes véleményem, nem jártam sokszor arrafelé, szóval ezzel nem mész most sokra :/

2015. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha munka szempontjából, akkor kevés a munkalehetőség. De persze az sem mindegy, hogy milyen területen, milyen végzettséggel keresel. Vannak életszínvonalbeli különbségek, nem is kicsik, mint ahogy ez az egész országra jellemző. Nagy általánosságban az életszínvonal alacsonyabb, mint a Dunántúlon.
2015. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szolnoki vagyok, az lemaradt
2015. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Vas megyében élek, és tolmács-fordító. Azért kérdeztem Szolnokot, mert tetszik a megye, szép város Szolnok is :) Legalábbis élhetőnek néz ki.
2015. ápr. 26. 13:44
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
#6: Csak egy napra gyere erre és nézd meg. Nem biztos jó ötlet Vas megyét erre a helyre cserélnéd. Élhetőnek élhető, csak okosnak kell lenni. És ne lepődj meg minden 3. ember roma a városban.:D
2015. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Minden 3.?

Azt olvastam, hogy 1% max a roma kisebbség aránya.

2015. ápr. 26. 13:51
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kicsit fura, hogy valaki nyugatról jönne keletre. Főleg a határ mellől, ahhoz képest sokkal lemaradottabb ez a régió. Elég végig vonatozni az országon, és látszik a különbség, ha figyeled az embereket.

Szeretek Szolnokon élni, szerintem is élhető, de ez függ az ember igényeitől is.

2015. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szolnokon sok a kisebbségi, vagy nem vészes? Vagy magában a megyében.

Amúgy miért fura?:)

2015. ápr. 26. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!