Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legérdekesebb/vicces...

Mi volt a legérdekesebb/viccesebb/idegesítőbb stb. amit a szomszédod csinált és fültanújva voltál?

Figyelt kérdés

Társasházban lakok igen érdekes emberekkel, erről jutott eszembe, hogy mindig miket lehet hallani, ha a szomszédok ordítanak, buliznak vagy ilyesmi.


Írok két példát, ami most eszembe jut.

Egyik szomszéd házaspár nagyon "spirituális" ilyen igazi "hippik", folyton mélyen szántó buddhista idézetekkel szórják tele a facebookjukat, szóval olyan igazi földfölött lebegő békés harmóniában élő stb. párnak tűnnek. Na tőlük érdekes volt hallani a vérfagyasztó üvöltést, hogy "és már megint az a kurvä? Megint neki írogatsz? Mit írtál megint neki? MI?! MEGINT VELE VOLTÁL"


A másik, az özvegyasszony, akinek a munkanélkül 30 éves fia, meg az ex prosti szintén 30 éves nője a 14 éves gyerekével a nyakára költöztek és és mindenki őt pumpolja. (nem cigányok!) Nagy ordítás, te rohadt kurvä takarodsz a lakásomból, az jó, hogy van hol lakni, meg mindent fizetek? Nagy csattanások, csörömpölések sikítás a lépcsőházból, dübörgés lefelé, csaj:Éngöm aztán né kurväzzon lé! Én itt nem maradok! Hapsi utána: Andi, álljál meg, Andi várjál má'! Hallod!

Lépcsőház ajtót bekúrják, csoda, hogy üveg marad benne. -Hát lekurväzott, hát milyen alapon?! -Andi hallod várjál már, gyere már vissza, hova mégy???

Egy ideig még hallatszik, ahogy távolodva üvöltenek...

Az egyik közvetlen szomszédjuk szerint ez folyamatos, nekem szerencsém van, mert csak akkor hallom, ha a lépcsőházban állnak neki...


Nektek milyen gáz szomszédaitok vannak, akiket van szerencsétek "kihallgatni"?


2015. máj. 12. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Dohányzás, hangszeren játszó gyerek, hangos skype, lakásfelújítás
2015. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kertes ház, szomszéd idős hölgy nem veti meg a piát, jópár kupica után visszakukorékolt a másik szomszéd kakasának. Szakadtam a röhögéstől.
2015. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
üvöltözés, kva anyazas, megint kilottek engem mi a f...?!! Billentyűzet ki az ablakon, a monitor darabjai ott vannak a kertben nagyjából ennyi :D
2015. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én lakok ilyenekkel "együtt". A visszakukorékolás nagyon király lehetett.
2015. máj. 14. 00:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szomszédjaim minden este szellemet idéznek, mert mániákusan hisznek a szellemekben. Minden este áthívnak 18-20 velük egykorút, tüzet raknak a kertükben, és egyfajta indián tánccal, indián üvöltözéssel elkezdik körbejárni. Engem is hívtak már, csak valahogy nem voltam kapó rá. Azóta néha engem is szoktak átkozni a szellemmel ilyenkor esténként.
2015. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huuuu...hát sok érdekes dolgot tapasztaltam a szomszédaimtól.A lakóházban mindenki normális(nak tűnik).Kedves,mosolygós emberek...na de este elszabadul a pokol.Amikor kimegyek dohányozni érdekes dolgoknak leszek a fültanúja akarva akaratlanul is.Egyik kedvencem:Van egy 30-as házaspár,az a tipikus szerény,normális feeling.Nem bőbeszédűek.Különben ők a szomszédaim.Egyik nyári este kimentem rágyújtani.Elkezdtem csörömpölést és dulakodás zajokat hallani tőlük,már megijedtem,hogy betörtek-e hozzájuk vagy valami ilyesmi.Kicsivel később már állatias hangokat hallottam.:D Egy igazi vadulós szexet nyomhattak le épp a konyhapulton.Hetekig kerültem őket,nehogy perverzen az arcukba mosolyogjak.A mainapig az eszembe jut ez az eset...
2016. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez jóóó, utolsó.

Én írtam az első kommentet: Ezektől a fránya szomszédoktól a skype meg a tv hallatszik, nah bas.zki, kellett nekem párcsere, most már a nyögéseinket hallgatják állítom.

Kicsit kínosabb, mint mikor a hangos tv-ről ismernek a szomszédok.

2016. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!