Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok csinálni a fölöttem...

Mit tudok csinálni a fölöttem lakókkal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Panelban lakok, és a felettem lakók éjjel-nappal üvöltöznek, dörömbölnek! Már aludni sem lehet tőlük. Szóltam már nekik, de kérésem süket fülekre talált, és mást nem tudok tenni.

2015. máj. 12. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán bucira vered őket!
2015. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az erőszakos természetű.
2015. máj. 12. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Pedig attól egyből lehúznák a volume-ot!Akkor viszont szenvedjél!
2015. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van, hogy több ideig csönd van, majd elkezd egy 1 évnél idősebb kisbaba sírni. Ott kezdődik a dörömbölés és a kiabálás. Mintha a szüleik vernék Őt, és előlük menekülne, szóval ez a probléma forrása. Ezzel tudok tenni valamit?
2015. máj. 12. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
este 10után,és reggel 6előtt csendháboritásnak minősül,rendőrség stb,de még mindig jobb az első módszer amit irtam,egyébként sok sikert!
2015. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségen fel lehet őket jelenteni, ahogy az előző is írja, este 10 után. De egyébként nyilván nem egyedül téged zavar a dolog, a környező lakókkal benyújthatnátok valami panaszt.
2015. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 18 alatt tehetek feljelentést? Vagy elküld a rendőrség a k**va anyámba, hogy ne telefonbetyárkodjak?
2015. máj. 12. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Seprűnyéllel, vagy hangos zenével keseríts vissza nekik.

Ha épp' vitatkoznak, akkor mélyen határozott varangy hangon kiabáld vissza nekik, hogy "brooááááh!". Biztos meglepődnek majd.

2015. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem küldenek el, ha értelmesen mondod el, mit szeretnél. Mikor hangoskodnak, felhívod a rendőrséget, hogy a feletted lakók elviselhetetlen zajt produkálnak jelenleg, de ez egyébként állandóan így megy, és örülnél, ha kijönnének megnézni, rájuk szólni.
2015. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 8-as! Én sem vagyok mindig csendben. Előfordul, hogy leejtek pár dolgot éjjel, de ez ritka. És nem akarom a panel más lakóit terhelni a "válaszreakciómmal".
2015. máj. 12. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!