Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy engem apukám visz iskolába?

Figyelt kérdés
Abban a városban dolgozik ahova iskolába járok, így reggelente ő visz iskolába, hazafelé meg vonattal jövök, vagy ha pont ő is végez akkor vele. Ha reggel vonattal mennék akkor 5:30-kor kellene felkelnem, és már 7 óra pár percre beérnék a városba, így meg ráérek 6:20-kor felkelni és 7-kor indulunk, 35-40 felé vagyunk az iskola előtt. Folyton megállítanak az utcán hazafelé, hogy engem miért úgy visznek iskolába. Mondom erre, hogy ne kelljen 5:30-kor felkelni, mert így ráérek 6:20-kor kelni erre meg azt mondják, hogy jajj most az a pár perc...

2015. máj. 27. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Mert az emberek nagy része ostoba.

Ne foglalkozz ostoba emberekkel.

2015. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De komolyan, mindenkinek ez a második kérdése, nagyon unom már...
2015. máj. 27. 18:26
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

engem is apukám visz,különben ellógnék melóból

F41

2015. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Én anno azért az 50 percért lovat szoptam volna, már elnézést. :D
2015. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Mert hülyék az emberek, azért. Ezt az is bizonyítja, hogy az 5:30 és a 6:20 közötti idő az nekik "csak pár perc". Biztos én vagyok a hülye, de szerintem az majdnem egy óra.


Egyébként a legegyszerűbb válasz, ha kérdezik, miért ő visz suliba. "Csak." Nem kell az ilyen kérdésekre bővebb választ adni, meg magyarázkodni. Miért érdekli egyáltalán? Mi köze van hozzá? Válaszold, hogy "Csak" és sétálj tovább.

2015. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A minden második, még semmi.

Én meg komolyan mondtam, hogy az emberek nagy része ostoba.

Gondold el, hogy csak minden második kérdi ezt meg, de 10-8-ban felmerül a kérdés!

Ennyire ostobák.


És ennél még sokkal, sokkal jobban is fogod unni ezt.

2015. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen korba sok gyerek irigy a másikra, nekem miért nincs kocsim, olyan telóm, ruhám, f#szom meg ilyenek.
2015. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sokan még ott vannak leragadva, hogy a gyerekkel foglalkozni, adott esetben iskolába vinni/onnan hozni csak és kizárólag az anya dolga.

Anno engem is apám vitt, sőt egy évig ő volt velem otthon mert oviba nem mehettem de anyukámnak már lejárt a 3 év gyes. Mindig ez volt az első kérdés: téged mindig apád hoz? A második: És az anyukád hol van ilyenkor? A munkahelyén bmeg...ha anyám vitt volna, 6-ra már suliban lettem volna. Az oviban így is húzták a szájukat, hogy 6-kor az ajtóban várom, hogy kinyissák az óvodát de ha egyszer nem tudtak hova tenni.

2015. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert irigyek vagy mert unatkoznak, és kell egy szekálandó alany. Mindkettő nyomi egy tulajdonság.
2015. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3-as, ez tetszett!
2015. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!