Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fél éves kutyám nagyon...

A fél éves kutyám nagyon utálja az embereket támadja őket nem fogad el tőlük semmit! Szerintetek ha elviszem egy tükör iskolába lehet belőle normális kutya akit nyugodtan elengedhetek az utcán és nem támad meg senkit?

Figyelt kérdés
vagy aki ilyen durva már kis korában azon nem lehet segíteni ? köszi!
2013. aug. 14. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos vagyok benne, hogy lehet. Nem biztos, hogy pont egy tanfolyamon, de aha elmentek tükörsuliba, egész biztosan tudnak segíteni.
2013. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
biztos h tudnak a suliba segíteni.
2013. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A suli sokat segíthet,bármilyen kutya legyen is.Minél hamarabb kezditek kezelni a problémát,annál könnyebb lesz rajta segíteni.
2013. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt csak akkor tudod meg, ha kipróbálod. A kutya biztosan nem reménytelen :)
2013. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ráadásul fél évesen még nagyon fiatal és nagyon formálható. Tanfolyamon láttam olyan kutyát, aki anno innen indult (borzasztó bizalmatlan volt, főleg az emberekkel, kapott mindenki felé) és gyönyörűen oldódott nála ez a dolog, a végén már abszolút jól vette azt is, ha ismeretlen nyúlt felé simizni vagy akár a nyakörvét megfogni.
2013. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én mondjuk teljes mértékben megértem , hogy utálja az embereket :) de persze ez nem normális, a kutya akkor támadjon ha te engedélyt adsz rá , egész biztos segíteni fognak, olyan kutya nincs amivel nem lehet semmit sem kezdeni. De jó lenne ha maradna benne egy kis bizonytalanság pl az hogy nem fogad el idegentől semmit az nagyon jó dolog :)
2013. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha te is tudsz változni :)

Pont a napokban írtam le, ismerősöm pit-staff-boxer keverékét ember- és állat elleni agresszióval rehabolták Őrmezőn :)

Merre laksz?

2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó h elviszed kutyaiskolába, biztos h sokat fog ő is, meg te is tanulni. Biztos lehet rajta segíteni.
2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az egyáltalán nem baj, sőt nagyon jó ha nem fogad el emberektől semmit, de az embereket el kell viselje maga körül, közömbösnek kell mutatkozni irányukban, nem támadhatja őket. Ezt majd a kutyaiskolában megtanulja.
2013. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Fél éves kutya még nagyon könnyen formálható.
2013. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!