Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Jászberény?

Milyen hely Jászberény?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ott, nem is tudok róla semmit, de párommal hamarosan odaköltözünk (munka miatt) és úgy vagyok vele, hogy nem ártana megtudni róla valamit előtte.

Tudnátok róla mesélni? Milyen hely, milyenek az emberek? Egyébként most Budapesten élünk. Sokban különbözik tőle? Vannak valami szokások arrafelé? Bocsi a tudatlanságomért, csak nem szeretnék annyira kitűnni (mint pl. vidékiek Pesten).

Előre is köszi szépen a válaszokat!


2015. júl. 9. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..

Találtam ezt a kérdést. Mennyire igazak ezek a válaszok?

2015. júl. 9. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:
szép város, jobb mint a legtöbb hasonló lakosságú "kisváros"
2015. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi egy sport esemény miatt látogattunk el Jászberénybe 234km utaztunk. Mivel hamarabb oda értünk, gondoltuk egy párán, hogy szétnézünk a környéken. Éltem és jártam már én is Budapesten és semmi pénzért nem cserélni Budapestet Jászberényre. Nekem a környezet, az épületek, az emberek mentalitása nem volt szimpatikus. Ez persze az én véleményem.
2015. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is megismertem Jászberényben 2 becstelen, pénzéhes, hazug embert, emiatt rossz véleményem van, tisztelet a kivételnek!
2015. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen szempontok érdekelnek? Én éltem a közelében.
2015. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szombathelynél csak jobb lehet.
2015. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!