Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most nagyon gonosz voltam?...

Most nagyon gonosz voltam? Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
A minap történt egy eset, hogy egy kissebbségi kb. 10 éves gyerek rágcsálta a rácsot és közben verte az ajtón az ablakot kb. 2 óráig. Na nekem ebből elegem lett ezért elsőnek raktam a rácsra egy kis gépolajat, ( ezt éjjel 2-kor) de a gyerek nem zavartatta magár, mert reggel kijött és ugyanúgy rágta tovább ezért egy határozottat a kilincs alá rúgtam, ahol a keret van. A gyerek megijedt, majd kijött az egész famiglia és mondták, hogy így meg úgy fognak feljelenteni. Ezért tényleg feljelenthetnek ?

#rács #kisebbség #gépolaj #ajtón lévő ablak
2015. júl. 11. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rágcsálta a rácsot, akkor inkább paprikaspray-t kellett volna a rácsra fújni.
2015. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak feljelenteni, de mostantól mindig futó cipőben legyél.


Egyébként mi az, hogy rágcsálta a rácsot??

2015. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jelenthetnek fel, csak ijesztgettek és úgy látszik be is vált.


Erős paprikával kend be a rácsot, hiába szárad rá a gyerek feloldja a nyálával és akkor az volt az utolsó hogy a közelébe ment

2015. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy retkes cigány csürhe megy a rendőrségre feljelentgetni mi? Nehogy már takony túrja az ovodást...

Énis ezt tettem volna, csak arra vigyázz, nehogy úgy járj mint a borosgazda :$

2015. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 kommentelőnek : Szó szerint az (eddig) kinőtt fogával rágcsálta a rácsot. De a többieknek köszi a tanácsokat, lehet, hogy ki is próbálom !
2015. júl. 12. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Fuhh durva, hol laksz te?
2015. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adj neki csontot
2015. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

drót + 230V ------> kerítés.


ez a helyes képlet

2015. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!