Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Nincs szemétszállítás, hová vigyük a szemetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alig egy éve költöztünk be párommal az új lakásba, mely egy régi, csehszlovák faház, mely 16 betontüskén áll, tehát a ház alatt van üres terület...

Az előző lakók, akiktől vettük, ide a ház alá dobálták be a szemetüket és a törmeléket, mert nincs szemétszállítás, égetni pedig ugye jogszabály szerint tilos.

Amit mi is tenni tudunk, az hogy veszünk az illetékes szemétszállító cégnek a kukászsákjából, amit ki kell tennünk 500m-re a telkünktől, ahol jár a kukásautó. Mert kukát hiába bérelnénk, ide akkor se jön ki már az autójuk, mert nem az ő hatáskörük.

És most rengeteg fekete zsák áll a telken, egy év alatt nem sikerült még mindig eltüntetni. Ilyenkor kihez forduljak, akik segíthetnének? Konténert bérelni nincs pénz, ez a kukás zsák is 400Ft darabja...


2015. júl. 20. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívni kell egy teherautót, felpakolni rá, s ő elviszi a szeméttelepre.
2015. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az mennyibe kerülhet vajon?! :( Munkanélküli vagyok, párom meg nagyon keveset keres =/
2015. júl. 20. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla,hogy skizofrén lennék,vagy ilyesmi,de mintha én írtam volna a kérdést.Viccen kívül:Detto ugyanez a helyzetünk,csehszlovák faház,kukásautó nem jár,kb.fél kilométerre kell kivinni,és hátul nekünk is gyűlnek már a zsákok.De mi azért este ki szoktuk vinni,ahová kell,és elszállítják.Hiába nem azt a zsákot használjuk.Jó,volt már olyan,hogy otthagyták,de a következő héten elvitték.Persze mi sem merjük az összeset kivinni,nem is tudnánk,de ha van ismerősötök,aki tud utánfutót bérelni,akkor vele el lehetne vitetni.Vagy meg kell érdeklődni a szemétszállítóknál.Nekünk most elvileg 25ezerért mindent el fog vinni egy ember,aki rendszeresen hord vasat is az ilyen telepekre.De nyilván valami olyan megoldás kellene,amitől nem gyűlik be a sok szemét.
2015. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekünk a fekete zsákokat nem viszik el, otthagyják hónapokig is!!!!! Csak a saját zsákjukat hajlandóak elvinni... :( Az a felháborító, hogy a fele szemét NEM a miénk, és mi szívunk és fizetünk a volt lakók helyett is! :@

Küldtem neked üzenetet, utolsó, elolvasod? :)

2015. júl. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!