Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szemétszállítás. Ha veszünk...

Szemétszállítás. Ha veszünk még egy kukát, akkor mindkettőt elviszi a kukásautó vagy csak egyet? S ha elviszi, pluszban fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
Elnézést ha nagyon butának tűnik a kérdés, de fogalmam sincs hogy megy ez. Kisbaba miatt hirtelen nagyon megnőtt a szemétmennyiségünk(főként pelenka), s nem fér bele a kukába. S kezdem megelégelni, hogy az elviteli napon tele is töltjük (miután elvitték)aztán a következő alkalomig gyűlnek a szemeteszsákok a kuka mellett, mert nem is tudunk már beletenni. Ritkán járunk a melléképületben ahol a kukát tartjuk, de akkor is nagyon zavaró.

2015. máj. 15. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Elvileg nem viszi el. De számomra rejtély, honnan van ennyi szemetetek. Mi 5-en vagyunk, ebből két pelenkás, és egy db 50 literes kukánk van...
2015. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak akkor ,ha bejelented a másik kukát is .Vagy veszel náluk pót zsákot.Nálunk ez a lehetőség van plusz szemétre .A zsák árában bent van a szállítási díj is .
2015. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha adsz nekik 3 sört akkor 3 kukát is elvisznek, mi így csináljuk :D
2015. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves első, hogy őszinte legyek, nemcsak a pelusok miatt lett ennyi szemetünk. Anyósomékkal együtt élünk, s anyósom legújabb mániája hogy mindent a szemétbe dob, amit eddig én nem. (Míg terhes voltam szemétkivitelt is mindig én csináltam mert itthon voltam táppénzen) Például kutyakonzerves dobozt dob bele, mindenféle zöldséghéjat (amit eddig hátul a kert végében mondhatni komposztáltunk), sőt múltkor belegyömöszölt egy halom régi ruhát is. Mióta megvan a baba nem én viszem mindig ki a házból a szemetet, ez lett a vége. A pelusok már bele se férnek. Magyarul a mi "babás" szemetünk az, ami mindig már csak mellette köt ki.csodálom hogy a kukások még nem szóltak a ruhák meg stb miatt. Azt hiszem azt nem szabadna belerakni.

2015. máj. 15. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Persze, bejelented, kifizeted a havi/negyedéves díját, utána nem nézik, hogy kinek hány van. Mi egy zsákutában lakunk, ide pl nem jön be az autó, 6-7 kuka sorakozik egymás mellett a sarkon. Az ember csak azt figyeli, h az éves matrica rajta van -e, azt nem tudja, h kihez hány db tartozik. De pl több helyen lehet venni zsákot, amiben a szemetet a kuka mellé ki tudod tenni. Ennek a zsáknak az árában benne van a szemétszállítás díja is, nálunk is ha több jön össze, akkor így kerül ki (egy darabig két pelenkés gyerekünk volt). Erre érdemes lenne rákérdezni a helyi szemétszállítónál, van -e ilyen lehetőség.
2015. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Jó kis zöldséghéjat a szemétbe dobni?!? Annak valóban a komposzton a helye! Ruhának meg a ruhagyűjtőben! Fogadok, hogy a konzervdobozt is "üresen" dobta ki, pedig abba pont beleférne egy pelenka! Ejjj... Anyóst dobd a szemétbe!
2015. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!