Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Cigifüst probléma. Mit lehetne...

Cigifüst probléma. Mit lehetne kezdeni? Már nagyon unjuk.

Figyelt kérdés
Alattunk lakók cigifüstje hozzánk is beszáll. Nem nyitunk ablakot, hogy ne jöjjön be a bűz, de ebben a melegben jó lenne kiengedni a 32 fokos meleget bentről, amikor éjjel lehül a levegő. Kicsi gyerekeink vannak, senki nem dohányzik a családban. Mit lehetne tenni, hogy mi is élhessük úgy az életünk, ahogy szeretnénk? Miért kell nekünk alkalmazkodni? Nincs valami törvény, ami a nem dohányzókat az otthonukban is védi? Beszéltünk már a dohányosokkal, hogy csináljanak már valamit, hogy ne hozzánk jöjjön be a füst, de magasról tesznek rá, nekik csak a cigi számít, meg az, hogy a saját lakásukba ne menjen be. Próbáltuk békés úton, nem ment. Most akkor borítsuk a nyakukba a macskaszart, vagy mi, hogy megértsék, rossz nekünk. Valaki, valami segítség, ötlet? Azt már megkaptuk, hogy költözzünk el, de amikor rátértünk az anyagiakra, elzárkóztak attól, hogy tanyát vegyenek nekünk.
2015. júl. 23. 23:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
hogy mi van a tanyával?
2015. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%

Ne haragudj de a cigis is ugyanolyan ember mint te vagy bárki más. Kitiltották őket szinte már az utcákról is, nehogy már a saját lakásában, a saját erkélyén még ő bújjon el mert ti nem tudjátok elviselni.

Alkalmazkodás, kompromisszum vagy tényleg költözzetek ha ennyire nem bírjátok, persze a saját kontótokra.


Hozzátenném hogy nem dohányzom.

2015. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

[link]


google

2015. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek olyat aki még a konektorokat is kénytelen volt leragasztani mert úgy feljött a dohányszag.

Nagyon sokan szenvednek ettől a problémától.

2015. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Aktívszenes légszűrő, illatosító, páraszívó, vagy veszel a szomszédodnak e-cigit
2015. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Felajánlottuk neki az elektromosat, de neki az nem jó.

Mi alkalmazkodunk, csukva van az ablak, mint írtam. De ebben a nagy melegben már nem bírjuk levegő nélkül.

2015. júl. 23. 23:37
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

"Alkalmazkodás, kompromisszum"


Kérdés hogy miért a normális ember alkalmazkodjon a másik szenvedélybetegségéhez?

2015. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Én ezt már nem is mertem megemlíteni, mert azért is mi lennénk a szemetek.

Én csupán egyet szeretnék. Tőlem cigizzen, de az én lakásomba ne jöjjön be a füst. Megjegyzem, nem csak minket zavar ez a dolog, a másik szomszédékat is. Oldja meg, hogy az általa folytatott tevékenység, ne zavarjon másokat.

2015. júl. 23. 23:58
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értek egyet azzal, aki a cigiseket pártolta. Ha már valaki a saját pénzét és egészségét erre bssza el, az a minimum, hogy másokat nem zavar vele. Egy ilyen társasházban igenis a függő legyen tekintettel a többiekre.
2015. júl. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Legyünk rövidek és tömörek: költözni lehet.

Senki nem fog ezzel semmit csinálni, más meg botrányosan szarul főz és annak megy be a szaga. Mi társasházban élünk és ha valaki pár emelettel lejjebb!! cigizik, azt is lehet érezni. Ha közösségben élsz, akkor ez van.

2015. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!