Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben vannak ázsiai lányok?

Debrecenben vannak ázsiai lányok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nincsenek, mivel Debrecen Európában található, ezért az ott élők is egytől egyig európaiak.
2015. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak. Első amúgy téves picit, mivel a cserediákokra, és az itt tanuló külföldi nemzetiségű emberekre nem gondoltál. Azonban díjazom, hogy ilyen jól célozni akartál arra, hogy ne legyen 'rasszista', bár itt nem volt helyét álló a dolog. Nem rosszból kérdezte szerintem.
2015. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

"a cserediákokra, és az itt tanuló külföldi nemzetiségű emberekre nem gondoltál."


De gondoltam, de attól még ők is Európában vannak. Debrecen európai város, ők Debrecenben vannak, tehát ők is Európában vannak. Tetszik érteni?

2015. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem rossz szándékból kérdeztem:)
2015. aug. 4. 00:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Láttam már párat.
2015. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak szimpatikusok, ezért kérdeztem
2015. aug. 4. 00:15
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

"Tetszik érteni?"

Tetszett érteni, de az európai nem az aki itt tartózkodik ideiglenesen. Inkább ezt tessék megérteni. :)

2015. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as te nagyon buta vagy. Ha te pl elmész Amerikába akkor te már amerikai leszel? Nem.... te attól még egy európai leszel Amerikában...
2015. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok kínai, vietnami stb. stb. lány van Általában egyetemisták, de vannak olyanok is akik itt dolgoznak, itt telepedtek le, vagy ide jöttek férjhez (ilyet 2-z ismerek)
2015. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetem környékén érdemes nézelődni.
2015. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!