Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Debrecenben és közelében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben és közelében ázsiai fiúk? (:

Figyelt kérdés

Debrecenből (!) és közeléből szeretnék ismerkedni ázsiai fiúkkal kapcsolat céljából! Tudnátok ajánlani nekem helyeket , ahol rájuk találhatok?

Köszönöm! :)



2012. máj. 8. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kínai boltokban próbálkozz, ott mindig vannak, nem is öregek és elég jól néznek ki
2012. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Utálom Debrecent!


Az ottani lányoknak minden jobb a fehér fiúknál! :(

2012. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, utolsó? Olyan sok a néger arrafelé?
2012. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én ezt megcáfolnám! Nekem eddig 4 fehér barátom volt és akiket ismerek, nekik is mind az van és nincs semmi bajuk, nem is akarnák mást. De én most szeretném "kipróbálni", hogy milyen lehet velük.

Egyébként első: nem sok kínai van itt, amiről tudok, csak a Spar és az InterSpar tetején a kínait, a belvárosban a Belvárosi Üzletláncot 8asszem valahogy így hívják) és az Ázsia Centert ismerem. :/ Te tudsz más helyet is?

2012. máj. 8. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi tetszik annyira az azsiai fiukban? Amugy annyival legyel azert tisztaban, hogy nekik joval kisebb farkuk van es ha olyan helyzetbe kerulsz akkor legy felkeszulve ra, mert nem esne jol neki, ha megjegyzeseket tennel ra meg ilyenek.
2012. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen imádom a gyönyörű szemüket és különlegesnek tartom őket, nagyon szexisnek! :) És kösz a tájékoztatást, de ezt eddig is tudtam és nem érdekel, engem nem ez érdekel! ;) A lényeg, hogy szeressen!

És most már a kérdésre is szeretnék válaszokat kapni! Köszönöm! :)

2012. máj. 8. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
menj ki a BTK környékére, ott aztán van minden féle népség :D
2012. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
27%

Én koreai származású vagyok, csak Pesten lakok :( Kár, hogy errefelé kevés olyan ember lakik, mint te =D


Ja és a #5nek üzenem, hogy ugyan semmi köze hozzá, de egyáltalán nincs kisebb farkam :P Meg amúgy is, amelyik lány farokméret alapján választ párt, az annyit is ér! :P

19/F

2012. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben, köszi :))
2012. máj. 10. 17:54
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

# 8/9

"Ja és a #5nek üzenem, hogy ugyan semmi köze hozzá, de egyáltalán nincs kisebb farkam :P"


Honnan vagy te ebben olyan biztos kicsi baratom?:D

Na de mind1 a kerdezo ugyis leirta, hogy neki nem a meret szal targytalan mostmar a tema.

2012. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!