Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy vágjak vissza a szomszédnak?

Hogy vágjak vissza a szomszédnak?

Figyelt kérdés
12 tujafát ültettem a drót kérítéshez, 3 hónapra rá mind kipusztult (a szomszéd kivegyszerezte mindet, mert akkor nem tudna leskelődni, meg a veteményét is lehet leárnyékolta). Milyen növényt ültessek amit nem tud kivegyszerezni, és nem lát át rajta? Fogtam egy rókát majd átengedem a tyúkjaikat bosszúból lerendezem, de még mivel hassak oda a pofájuknak?

2015. aug. 9. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de remélem, hogy a rókás részt nem gondoltad komolyan. Szegény tyúkok nem tehetnek arról, hogy hülye gazdájuk van.
2015. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Talán szegény tujafák...
2015. aug. 9. 13:41
 3/14 anonim válasza:
93%
Dobáld meg őket kakival. Az felelősségteljes viselkedés
2015. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint az oviban :D
2015. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vadszőlő vagy ostorfa, ezeket kiirtani sem lehet.
2015. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kerítés mellett 0,5 m-es szabad sávot köteles hagyni a tulajdonos. Csak ezen belül ültethet fát vagy bokrot, de azok lombozata sem érhet be az említett 0,5 m-es sávba. A kerítésre meg rá lehet erősíteni betekintést gátló hálót, nádszövetet.
2015. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Róka. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hát te sem vagy komplett. Ezért fogtál egy rókát? :D Én a tulajon állnék bosszút (még ha gyerekes viselkedésre is vall) nem szegény tyúkokon. :D Ha már ilyen jól megy az állatok befogása, akkor fogj egy vakondot vagy ürgét esetleg vegyél ehhez hasonló állatot és este engedd be a kertjébe. :D
2015. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van pár alkalmazottuk akik, feketén dolgoznak nekik feltehetőleg, majd felnyomom őket. Az alap, hogy kivegyszereztem a veteményét, ameddig elszórt. Valami ötlet még? Gondolkodom, hogy pár patkányt is rájuk engedek.
2015. aug. 9. 15:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobáld meg a házát tojással, akassz fel vagy húzz karóra egy csirkét az ajtaja előtt.
2015. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi természet határtalan. :D Fekete munkások ott meg lehet találni a gyengeségüket. :D
2015. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!