Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Migráció? Mi várható? Mert a...

Holnaptegnapja kérdése:

Migráció? Mi várható? Mert a migráció várható volt. (strucc politikával küzdenek a hatalmak) Oroszországba miért nem akarnak migrálni?

Figyelt kérdés

#Migráció? #Vagy már senki nem "turista"? #Csak migráns?
2015. aug. 11. 04:12
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert tudják, hogy ott még az oroszok sem élnek jobban, mint ők a hazájukban. A magyarok is nyugatra mennek inkább, nem az oroszokhoz.
2015. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert Putin nem hagyná csak úgy. Rá nem hat a "Segítenünk kell, erkölcsileg ez a helyes" duma.
2015. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem.


Van olyan hely a Földön, ahol csak jól élnek? Nincs szegénység?

(Ország).

Arányaiban és méreteiben.


Pl. (- nem szeretnék senkit megbántani) - Vatikán?

2015. aug. 11. 16:46
 4/7 A kérdező kommentje:

//Arról már hallottam, hogy M.O-on van olyan (nem is egy)falu ami független.

Saját fizető eszközük van.

Mindent saját maguk teremtenek meg maguknak.

Tehát nem függenek semmilyen szolgáltatótól, vagy bankoktól.//

2015. aug. 11. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad.
2015. aug. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mariann, válasza:
Az én véleményem szerint az oroszok lassan 3 éve kozos megegyezéssel, haboruznak a testverországal Ukrajnaval hogy igy kicselezék a sok bevandorlot mert kimenne egy masik haborus ovezetbe,jo kis strategiai jatek ez az oroszok reszerol, es velemenyem szerit ha annyira szeretne lerohanni ukrajnat mar reg megtette volna adiig lesz ott haboru mig felnem kerik a draga Putyin urat hogy ismet oroszok diadalmaskodjanak a migransok ugyebe, vagyis szabaditsa meg europat a sok teroristatol es ahogy o arrasa le a baberokat.JOL JATSZIK AZ BIZTOS....
2016. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4: melyik lenne az a független település?

Mert kerestem ilyen után, de mindezideáig egyet sem találtam Magyarországon (sem).

2018. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!