Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tini lányok nem hagynak...

Tini lányok nem hagynak békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két "nem idén barnult" lány belém kötött az utcán, ahogy mentem hazafelé és nem hagytak békén. Nehezen viselem az ilyen atrocitást. Káromkodtak és homokot dobtak rám. Mit lehet tenni ennek elkerülése érdekében? Mit csináljak ha legközelebb találkozom velük?
2015. aug. 17. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
NE mutass félelmet. Ha nem tudod valahogy viccként venni az egészet vagy ignorálni, kikerülni, akkor pszichopata őrült módjára üvölts velük, fenyegesd meg és/vagy verd meg őket.
2015. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hagynák abba ha megunnának, mert nem produkálsz semmilyen érdekes reakciót, vagy ha megfélemlíted őket.
2015. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat mindkettőtöknek.


Sajnos már kimutattam hogy félek tőlük vagy legalábbis azt hogy nem akarok vitázni, mert megpróbáltam elmenekülni, és valószínűleg ezért is kezdtek ki velem.


Másodiktól azt kérdezném, mivel lehet az ilyet megfélemlíteni?

2015. aug. 17. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:

neee csinálj ilyesmit mert utána csak hívják a brómanndót és megtudod milyen ha pillangó van a hasadban (nem a színes hanem a szúrós)! ajánlanám a gázspray-t de akkor szintén előfordulhat h megbökdösnek (nem a facebook-on). am fiú vagy? vagy lány?! és hány éves vagy?

ha agresszívan viselkedsz az nem lesz jó. az erőszak erőszakot szül! másfelé nem tudsz haza menni?

vagy valaki nem tud elkísérni? ha csoportba verődve közlekedsz biztos nem kötnek beléd.

esetleg megérhet egy próbát ha beszélsz velük bár már írtad h kimutattad a félelmedet. próbálj meg valamiféle kompromisszumra jutni velük, találj egy közös nevezőt. majd még írok csak megyek sz arni xD

2015. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocs a késői válaszért.

Húsz éves lány vagyok, magasabb, testesebb és (valószínűleg, ha csak pár évvel is de) idősebb, viszont nagyon félénk, hacsak nem húz fel valaki. Lehetségesnek tartom hogy nem is igazán tőlük félek, inkább attól hogy túlságosan eldurvulnak a dolgok esetleg az hogy mindig azt mondták nekem hogy ne álljak le verekedni senkivel és kerüljem az ilyen konfliktusokat aminek az lett a következménye hogy ilyen helyzetben teljesen összezavarodok és nem tudom mit tegyek.


Azon én is gondolkodtam hogy egy megállóval előrébb szállok le és reménykedem hogy nem ugyanabban az utcában laknak mint én.


Elkísérni senki sem tud, a szüleim dolgoznak, Anyám 21:00-ig, Apám kb. 20 km-re tőlünk és mindegyikük vagy azt mondja hogy túl elfoglaltak ahhoz hogy elkísérjenek, vagy azt hogy meg kell tanulnom megvédeni magam, esetleg járjak valami önvédelemre. Az iskolámból pedig senki nem lakik a közelben.


A kompromisszum is jó ötlet habár - nekem legalábbis az a tapasztalatom - hogyha az ilyeneket megkéred hogy hagyjanak békén akkor a válasz kb. olyasmi hogy "És mi lesz ha nem?" vagy "Jaj a kis nyápic!" és folytatják tovább a szidást, mert megszokták hogy otthon is ez van.


Köszi a választ.

2015. aug. 19. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Első és második válaszoló is én voltam: rájuk üvölthetnél, úgy mint egy hidegvérű gyilkos

Nem félelemmel és dühvel hanem vérszomjjal.

Mivel nagyobb vagy náluk könnyen hatásos lehetne.


Meg is szégyeníthetnéd őket: "Nincs ennél jobb dolgotok? Szánalmas, primitív, gyerekes viselkedés."

2015. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok

ha lány vagy akkor más a szitu... esetleg kipróbálhatod 6os ajánlatát, engem ha elkap az ideg tudok idegbeteg pszichopata módjára viselkedni szóval nekem nem lenne gond. de ha te nem vagy az a fajta akkor ne erőltesd. mert ha netán nem ijednek meg azonnal hanem pl kicsit megindulnak feléd és te egyből megrémülsz vagy kimutatod a félelmed akkor cseszheted.. :/ kősziklának kell lenni :) viszont válassz, vagy a kompromisszum vagy ez mert mindkettőt nem vetheted be. ha buksz az egyikkel a másik nem lesz hatásos. legalábbis szerintem. esetleg ha van pénzed akkor vehetnél egy gáz pisztolyt (nem spray-t!!!), vannak elég jók, valószínűleg már a látványától is elszaladnak de ha mégsem, pár méterről az arcukba lősz párat, attól majd fetrengenek mint a mírgezett egerek :D te meg rohanj amíg "dögledeznek"! a viperát és társait nem ajánlom mert ha elveszik tőled... akkor nagyon nagyon pórul járhatsz.. a verekedést nem ajánlom, hiába vagy nagyobb, idősebb, ők többen vannak és az utca nevelte őket :) igazából nem nagyon tudok mást mondani, nálam kifújtak az ötletek. vagy annyit csinálhatsz még h lefényképezed őket és amikor ott vagy rendőrt hívsz. valszeg elszaladnak majd de ott a kép és feljelented őket zaklatásért :) ha velem lenne ez én simán bevállalnám h leverem őket :D hiába szégyen megütni nőt, ha provokál akkor az ő baja, viselje el a következményeket.. vagy rájuk ijesztenék, úgy csinálnám mint ha megakarnám erőszakolni őket (persze nem tenném).. bocs az utolsó pár mondatért xD

2015. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindkettőtöknek.

Szerintem mindent elkövetnének azért, hogy ne tudjam lefotózni őket, viszont ha előbb gázpisztollyal rájuk lőnék aztán fényképeznék, végül rohannék, az szerintem beválhat, kérdés, hogy az utána következő találkozáskor mennyi az esélye annak hogy ők is "felfegyverkeznek"?


Abban igazad van hogy nem vagyok az a hangoskodó fajta, de a szüleimmel régebben vitatkoztam és ha anyám rám ordított akkor legszívesebben kirohantam volna a világból annyira megijedtem, tehát ha felidézem magamban és megpróbálok ugyanúgy csinálni az is működhet.

2015. aug. 21. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:

esetleg 6os válaszát kombózhatnád a gázpisztollyal.

a heath ledger féle pszichopata joker feeling biztos tarolni fog :D ha veszel gázpisztolyt akk mindenképpen revolvert vegyél, kicsit macerásabb betölteni de mivel nem 10 emberről van szó így könnyű dolgod van :) keress rá gyakori kérdéseken, írnak típust is h melyik jó stb :)

2015. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!