Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek az milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek az milyen munka amikor egy rendes odaadó srácot úgy hagynak ott hogy észbe se kap se válasz se keresés hírzárlat?

Figyelt kérdés

Ne gondoljátok,hogy sértő,erőszakos,vagy akármi vagyok,egyszerűen velem állandóan ez történik.

Pedig nem félek a lányoktól..

Van önbizalmam különbem el sem jutnék idáig, de ez aztán kikezdi rendesen, és jóképű is vagyok.

Nekem ettől rosszabbul semmi nem esik, mert ez olyan nekem mintha emberszámban sem lennék tekintve.

Nem akarom sajnáltatni magam de ez elkeserítő..

Mi a kulcs?? Szentimentális alkat vagyok,próbálom palástolni tanulva a múlt kudarcaiból,de ha valakit megkedvelek vagy beleszeretek akkor ő az első,magam előtt is természetesen.

Tisztába vagyok a hibáimmal,miszerint,kevés az ismerősöm,és az utóbbi időben monoton életet élek,de azért tudjuk jól hogy sok minden "hobbi" meg "szórakozás" is pénztárca kérdése..Egyenlőre a jogosítvány minden pénzem felemészti.Csak saját magamra számíthatok anyagilag.Tudom a futás ingyenes csak a -8 fokban nincs kedvem..Alapvetően azért annyira mindig futotta hogy lehessen programolni,soha nem voltam semmi jó elrontója.

Vannak hobbijaim de most korlátozni kényszerültem egy kis időre.

Talán bankot kéne raboljak?

Vagy lőjem ki magam a holdra?:) Lehet hogy ott nagyobb esélyekkel indulnék.


2011. febr. 28. 08:38
 1/7 A kérdező kommentje:
(24/F)
2011. febr. 28. 08:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb megtalálod azt a lányt aki megérdemel. Gondolj bele: olyan csaj aki otthagy minden szó nélkül, megérdemli, hogy utána elkenődj? Vagy megérdemelte egyátalán valaha is a szeretetedet? A válasz egyértelmű: NEM! Mint mondtad, nem okoz gondot a csajozás, szóval folytasd és előbb utóbb ráakadsz arra, aki megérdemel és normális is.

A pénz dologról meg annyit, hogy sajnos nagyon elk*rvult és anyagias világban élünk. Szerintem kicsit sem baj, hogy most a jogsi felé fordítod a figyelmedet, sőt, mutatja hogy vannak céljaid amiket el akarsz érni.

Ha milliomos lennél, és egy csaj csak ezért járna veled, az még rosszabb lenne. A pénz mindenkinek jól jön ha van, de ne emiatt szeressen valaki, hanem önmagad miatt!

2011. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok a kapcsolatokkal mint te, csak én lány vagyok. Igyekszem mindig kedves, és figyelmes lenni, de úgy tűnik az ilyen emberek kimentek a divatból. :(

Az anyagi rész meg undorító! Ha csak a pénzed kell, akkor hol van itt szó érzésekről? Ne a pénz befolyásolja már a kapcsolatok zömét. Hidd el, sok anyagias férfi is van sajnos... Ennek ellenére ne változz meg ahogy én se. Eljön a mi időnk is! :) 24/L

2011. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Adja isten hogy egy olyan lánnyal jöjjek össze mint amilyen te vagy :)


Köszönöm a hozzászólásotokat.

2011. febr. 28. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem mikor jön el a mi időnk. Nem vagyok már huszonéves és pénzes sem, egyenruhásként dolgozom, de csak nem jön az én időm. ffi
2011. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom nyilván rajtunk is múlik végső-soron..Kell az önfejlesztés mentálisan,és élethelyzetileg,de az utóbbi manapság igencsak döcögős..De mint tudjuk széllel szemben mindig nehezebb...

Lehet hogy csak a "most" erejét kéne mindig a lehető legjobban meglovagolni, ezen vagyok én is ez éltet..

2011. febr. 28. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szeret egy lány nem hagy el azért mert nincs kitömve a pénztárcád,de igaz ,hogy a mai kapcsolatokban nagyon fontos a pénz.

De szerintem nem vagy olyan rossz ,ahogy írtad jóképű vagy.

Jön a nyár, hajrá ki a szabadba ismerkedni :D

És majd végre jön az igazi.

2011. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!