Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégista leszek egyetemen ....

Kollégista leszek egyetemen . Mit csinaljak? Fogok tudni aludni hogyan lehet együtt élni?

Figyelt kérdés
nagyon felek hogy 3 emberrel együtt, mi lesz ha nem bírom. Tanácsok?

2015. aug. 31. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Sok tízezer ember már élte túl a kolit és diplomázott le, akkor miről beszélünk?
2015. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem az a kérdés, hogy fogsz tudni, hanem, hogy akarsz e majd aludni!
2015. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
50%

Talán szerencsésnek kellene érezned magad hogy kaptál egy az albérleti árakhoz képest olcsóbb lehetőséget.

Amennyiben meg tudod fizettetni( a szülőkkel) bérelhetsz szobát ahol egyedül alhatsz,tanulhatsz,élhetsz.

2015. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
ha akarsz akkor alszol, ha nem akkor nem.
2015. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum, kompromisszum és kompromisszum.:) Ne aggódj, mindenkinek van olyan tulajdonsága, ami megnehezíti a másokkal való együtt élést. Van aki horkol, van aki beszél álmában, van aki hangosan hallgatja a zenét, van aki hajnalban jár haza. A lényeg az, hogy ezeket a problémákat az első adandó alkalommal megbeszéljétek. Vagy ha van olyan dolog amit biztosan tudsz, hogy zavarhat másokat, akkor azt jelezd előre. Én pl. ha nagyon kimerült vagyok vagy ha meg vagyok fázva horkolok. Mi is négyen laktunk egy szobában de soha nem volt ebből gond. Az első este előtt szóltam, hogy elő szokott fordulni, de ha megböknek abbahagyom azonnal. A lényeg, hogy ha valami zavar, azt beszéljétek meg és ne hagyjátok annyiban mert később csak rosszabb lesz.
2015. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz kérdező: [link]

A kollégiumban is meghaltak már.

2015. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! :)
2015. szept. 2. 04:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sajna nem voltam kollégista, de a gólyatábor - 2 hét - tök szuper volt, remek társakkal, éjjeli hüyéskedésekkel.

És igen, fogsz tudni aludni, ha akarsz.


Volt párom az volt, fősulin simán lediplomázott - meg majdnem az egyetemen is, csak a dipimunkáját félbehagyta -, és jó sztorijai voltak róla.

Ha normálisak a szobatársaid, jó buli.

2015. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!