Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan valósítsam meg?

Hogyan valósítsam meg?

Figyelt kérdés

Vam egy álmom. Mégpedig, hogy Spanyolországba költözöm. 18 éves lány vagyok, idén érettségizem, aztán irány az egyetem (óvónőképző)

Viszont nagyon rég vonzz Spanyolország, el tudom képzelni, hogy egyszer ott élek.

Szeptember elején voltam Madridban és szó szerint beleszerettem. Elszorul a torkom minden egyszer, ha visszagondolok rá. Jelenleg szlovákián élek, ahol eléggé ellenségesen kezelnek a szlovákok, mivel Magyar vagyok. Sok minden vonzz Spanyoloroszágban :) a kultúrájuk, a mentalitásuk, és a hihetetlen kedvességük, mert igenis, nagyon kedvesek :) vagyis velem minden idegen akivel szóba elegyedtem hihetetlenül aranyos volt :)

A nyelvvel problémám van, mivel az angolom is elég gyenge és spanyolul meg csak szavakat értek.

Nem tudom mit kezdhetnék ott, ha kiköltöznék, nyilvánvalóan munkát kellene találnom. Na de ugye a nyelvtudás hiányában, elég nehéz lenne.

Szóval lenne valami tanácsotok a jövőre nézve?



2015. szept. 22. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen nehéz lenne nyelvtudás nélkül, szóval tanulj meg spanyolul, ha szeretnél ott boldogulni. Óvónőként meg főleg, te sem bíznád a gyermeked egy külföldi, nem túl bizalom gerjesztő nyelvet beszélő emberre a gyermekedet.


Ha megtanulod a nyelvüket, semmi akadálya, hogy kiköltözz Spanyolországba.

2015. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is szlovákok nem léteznek. Azok megtévesztett magyarok :D

Ami Spanyolországot illeti gyere hozzám feleségül, és hamarosan mehetünk is.

2015. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!