Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan valósítsam meg az...

Hogyan valósítsam meg az álmaimat anélkül, hogy megkelljen játszani magam, kapcsolatokat építeni? Az a baj, hogy minél idősebb leszek annál kevésbé találom meg a társaságom

Figyelt kérdés

Pl itt nem tudnám magam elképzelni, az egyik helyébe sem

[link]


Az öltönyös emberek mindig maguk eladását helyezik előbbre mások felett..ez meg nekem egyszerűen nem megy, a hazudozással is gondjaim voltak már 12 évesen, azért buktam le és éreztem magam cikin, mert igazat mondtam..


De akkor sem, nem bírok tisztességtelen lenni, valahogy nem fér bele az életembe, de emiatt úgy érzem nem jutok egyről a kettőre


f


2015. jún. 1. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell hazudozni, csak bizonyos helyzetekben a jobbik arcunkat kell mutatni. A saját érdekeidet és az elveidet kell mindig szem előtt tartani.

Nem kell öltönyös emberek között dolgoznod, ha az nem jön be, és feláll a szőr a hátadon tőlük. De mindenhol vannak kétszínű, jópofizó emberek, majd meglátod..

2015. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!