Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire gyakori eset Budapest...

Mennyire gyakori eset Budapesten az, hogy valakit megtámadnak az utcán, vagy belékötnek?

Figyelt kérdés
Naponta előfordulnak ilyen esetek vagy csak néha, nem gyakori dolog?
2015. okt. 7. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez sok mindentől függ.számít pl.,hogy milyen kiállású vagy,meg egyáltalán,hogy milyen nemhez tartozol.plusz az,hogy belédkötnek nem feltétlenül jelenti azt,hogy rád is támadnak,mivel a tettlegességig fajuló helyzetek nagyrészt elkerülhetők ha megfelelően kezeled.
2015. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést, hogy milyen gyakran szokott ilyen megtörténni a városban úgy összességében akárkivel
2015. okt. 7. 12:21
 3/10 anonim válasza:
Sajna sokszor,a legtöbb nem szerepel a médiában így senki nem tud számot mondani.
2015. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta, de ez egy ekkora városban nem csoda.
2015. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
sztem pedig ritka.nyilván pontos statisztikán nem tudok mondani,de én nem ismerek olyan fiatalt(azért a fiatalabbakat veszem alapul,mert rájuk jellemző az éjszakában mászkálás)akit rendszeresen vernének.nyilván előfordult már kisebb nagyobb atrocitás mindenkivel,de alapjába véve ettől nem kell tartanod.kerüld a tipikus "áldozat magatartást"
2015. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Naponta több tucat esetben fordúl elő - de én speciel itt születtem, több mint negyven éve itt élek, és még egyszer sem támadtak meg.

Függ a környéktől, az időponttól, és függhet attól is, hogy mit tesz az, akit megtámadnak.

2015. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézzük, van a városban 2 millió ember, biztos hogy van minden nap valaki akit megtámadnak, belékötnek. De ez azért arányaiban eléggé elenyésző, és nem kell rettegve kimenni az utcára.


De ez nagyjából az összes városunkban így van, mindenhol megvannak a jobb rosszabb helyek, csak Bp arányaiban nagyobb.

2015. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nappal, de éjszaka sem nagyon tapasztalatam még ilyet. Ill. csak egyszer nagyon régen, rám támadt egy szökött elmebeteg, elég durva látvány volt mert ki volt folyva az egyik szeme... De különben nem is szoktam látni olyasmit, hogy bárki bárkit megtámadna. Kisebb vitákat nagyon–nagyon ritkán, évente egyszer–kétszer, de azok is inkább nyilvános családi összezördülésnek tűnnek. Persze belvárosi vagyok és főleg azon a környéken járkálok, a peremkerületekben, a lakótelepeken, a nyóckerben el tudom képzelni, hogy gyakrabban előfordul ilyesmi.
2015. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 40 vagyok, nő, még soha nem támadtak meg, pedig lehúztam pár évet éjszaka egy pékségben, tehát 22-re mentem és hajnali 6-kor jöttem haza. Egyszer-kétszer belémkötöttek, olyankor nem reagáltam, így be is fulladt a dolog.
2015. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi számít "belekötésnek" szerinted?


Mert beszólogatásból, meg aggyálcigit-ből napi több száz is lehet.

Konkrét verekedésből is biztosan rengeteg van egy ekkora városban naponta. De ha nem ilyen körökben mozogsz, akkor nem lesz baj.

2015. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!