Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akinek nincsenek barátai,...

Akinek nincsenek barátai, ezáltal nem mozdul ki otthonról, az később hogy fog eligazodni a városában?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

dolgozni, suliba, boltba ki kell járni akkor is ha nincsenek barátaid.


Nekem sosem volt haverom, mégis eligazodok Pesten, meg itt is ahol lakom. De egy teljesen vadidegen helyen is feltalálom magam!

2015. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lakhelyfüggő.

Pesten tök mindegy kit ismersz, senkit nem érdekel.

Kisvárosban és faluban viszont számít, tehát ha teljesen antiszoc vagy, ott lesz gondod bőven.

2015. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért ne mozdulna ki? Én mindig szerettem a természetben mászkálni, rengegetet voltam kint egyedül. Könyvtárba is jártam meg akárhova. Nem kell ahhoz barát.

A szüleivel is jár az ember ideoda, főleg, amíg kicsi, de akár később is.


A városomban eligazodtam, csak az utcaneveket és az éttermeket nem ismertem :D Amikor egy idegen segítséget kért, gyakran megkérdezte a válaszom után, hogy ott lakom-e... Én csak azt tudtam, hogy melyik utca hova vezet s melyik háznál vannak szép tulipánok, kutya, halak az ablakban levő akváriumban... A boltokat és az iskolámat persze ismertem :)

2015. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek barátaid, az nem azt jelenti, hogy ki sem mozdulhatsz otthonról. Az inkább már valamiféle beteges, kataton állapot lenne, amikor csak nézel a falon egy pontra és nem gondolsz semmire sem. Én vagy hat éve vagyok teljesen egyedül, nincs barátnőm mégis rendszeresen eljárok ide–oda, mindig kitalálok valamit és ez nagyon jót tesz. Szeretek emberek között lenni, sokszor csak úgy nézelődni mindenfelé, most jönnek pl. a karácsonyi vásárok, azok érdekesek tudnak lenni. Néha veszek néhány dolgot, aminek után kell járni s közben megcsodálom a gyönyörű szép lányokat az utcán, mert annyi rengeteg van belőlük, hogy a szent Isten őrizzen! Egyik szebb mint a másik! Egy idő után már le tudod olvasni az emberek arcáról a sorsukat is, anélkül, hogy egy szót is beszélnél velük. Szóval ne üldögélj otthon, annak tényleg nincs semmi értelme. Az egyedüllét különben hihetetlen dolgokra képes megtanítani az embert, rájössz olyan emberi képességekre, amiről sok ember még csak azt sem tudja, hogy egyáltalán létezik.
2015. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak barátja a Google map. :)
2015. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ööö, ezt a gondolatmenetet hogyan sikerült levezetned? A barátnélküliség nem egyenlő a bezárkózással. Egyedül is remekül lehet közlekedni, sétálni, és még semmitmondó hülyeségekről sem kell beszélgetni közben senkivel. A térképforgatáshoz sem kell társaság, ez még annak is megy, aki tényleg nem teszi ki a lábát az ajtón.
2015. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Fura egy lény lehetsz te hallod. Tipikus antiszoci UFO, fehérdrót a fülben, kapucni a zsíros hajon, és fekete napszemüveg.... Szinte magam előtt látlak, abszolút elzárkózol a világ elől, csak esti órákban merészkedsz az utcára, nehogy valaki meglásson.
2015. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Könnyen el lehet igazodni, ha nem tudsz valamit van szád, mindig találsz valakit, aki segíteni tud.

Azok, pedig akik azt hiszik, hogy ez egy beteges begyöpödöttség, ki kell ábrándítsam. Én is ilyen voltam, sőt vagyok, most is nagyon szeretek egyedül lenni, pedig van férjem és 3 gyerekem.

Mindenki magába nézhet, hogy egy ilyen állapot mitől alakul ki. Kiközösítés, szülők, akik nem nyújtanak segítséget, hanem még ellened fordulnak. Nem vagyunk zsíros hajúak kapucnival, sem pedig zsinóros fülűek. Ki sem tűnünk a tömegből, hisz mindenki magával van elfoglalva.

2015. nov. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy függ össze a zsíros haj azzal, ha valaki antiszoc. Tisztálkodni mindenki szokott. :D Mindenesetre én csak egy kérdést tettem fel, és a válaszokat megkaptam, köszönöm.
2015. nov. 3. 10:50
 10/10 anonim ***** válasza:

sehogy,de nincs is szükségerá.

interneten keresztűl minden elitézhatő. távmunka,kaja rendelés,számlák fizetése.és még csajod is lehet de necces elintézni,hogy házhoz jöjjön és soha ne akarjon kimozdulni.

2015. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!