Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megkarcoljam a kocsiját vagy ne?

Megkarcoljam a kocsiját vagy ne?

Figyelt kérdés
Minden nap egy kerékpársávon haladok a munkahelyemre és azon minden nap áll egy kocsi. Az út nagyon forgalmas, ezért nem lehet kikerülni a kocsit az úton, szépen meg kell állni, leszállni a kerékpárról és felemelni a járdára, majd ugyanez vissza.1 hónapja minden nap. Szerintem új lakók lehetnek. Tegnap meguntam ezt, becsöngettem szólni hogy ez nem jó így, de a kocsijtulaj rögtön nekem esett, elkezdett löködni, káromkodni. Pedig szépen kértem. Arra gondoltam, ha így nem megy akkor más utat kell keresni. Minden nap egy karc, ha elállja a kerékpársávot. Attól meg nem félek hogy lát engem és megtámad, mert kis 40-es kövér csávó az ember.
2015. nov. 28. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát elég prosztóság lenne, lealjasodsz az ő szintjére, de elérni nem fogsz vele semmit, mert ettől nem fog arrébb állni. Viszont feljelenthet, és simán húzhatod te a rövidebbet.
2015. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Feljelentene hogy a kerékpársávban lévő kocsiját megkarcolták? Őt is megbüntetnék. Másrészt ha nem állna arrébb akkor egyre csak gyűlnének a karcok. Csak szimplán lusta beállni a kapubejárón.
2015. nov. 28. 14:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feljelentene. Őt legrosszabb esetben megbüntetnék, téged jobban elővennének.
2015. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha feljelentene akkor őt megbírságolnák én meg nem várom meg a kiérkező rendőröket :D Meg bizonyítani sem tudná hogy én voltam
2015. nov. 28. 14:48
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
miert nem jelented te fel?
2015. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel csak az az egy baj van, hogy lehet hogy neked nem szóltak, de vagy 8000 éve kinőtt abból az emberiség, hogy az ilyen konfliktusokat birkózással döntse el, úgyhogy a kis 40-es kövér csávó röhögve megb-szatja a szádat rongálásért, és ha megúszod pénzbüntetéssel, annak se fogsz örülni, plusz még megkapod mellé a számlát a fényezésről.


Ha így akartad intézni, ott rontottad el az egészet, hogy megmutattad magad neki.

Ezt az egészet csak titokban lehetett volna megcsinálni, névtelen figyelmeztetéssel, és a karcolást is úgy, hogy 100%, hogy sehol nincs kamera, és te is felismerhetetlen vagy.


Innentől kizárólag a legális utat választhatod, vagy ha nem, akkor qrvára meg fogod szopni.


Sőt, megkockáztatom, még jobban is járnál, ha esetleg bizonyítani tudná, hogy te voltál, és a hatósághoz fordulna.


Ha a te módszeredet választja, hogy sunyin az értékeidet rongálja, akkor egyszer követ hazáig, és egy meghitt csendes éjszaka behajigál az ablakodon 1-2 molotov koktélt.

2015. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Igen, megbüntetnék szabálytalan parkolásért 15.000 ft-ra.


Téged meg 250.000-re rongálásért, plusz kifizettetnék a javítási költséget.

Ja, és 1 másodpercig ne hidd, hogy ezek után ne tudná bizonyítani.

Ha meg egy fogyatékos kretén, és valahogy mégse tudná, akkor fizetne 3 sört pár haverjának, akik darabokban dugdosnák fel a seggedbe a biciklidet.

2015. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jól mondják, ez a rongálás téma ott lett elbaszva, hogy szóltál neki, így tuti tudni fogja, hogy te voltál az. És nem kell neki erősebbnek lenni, elég ha szól pár haverjának, néhány napig kifigyeli, hogy mikor jársz arra, utána meg egyszer csak elkapnak és a nyakad köré tekerik a kerékpárod.
2015. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőekhez! :)

Ott rontottad el, hogy bementél szólni! :)

Ha bármi történik az autóval azonnal elővesznek.

Megkapja a pici büntetést. Te pedig fizeted a javítást. Ott meg mindent ráhúzat a számlára. :D Ilyen olyan metál festék. Lementél a fémbe.. akkor karosszéria munka, stb.

Hirtelen olyan számlát kapsz kézhez, hogy a szemed kiakad a sok 0-tól.

Az meg, hogy nem várod meg a rendőrt.. elég gyerekes. :D Mivel amúgy se csinálnának veled semmit, kiküldik a papírt, hogy hivatalos vagy a tárgyalásra. Ha pedig nem a számláját fizeted ki akkor az ügyvédre megy el az összeg, mert anélkül csúnyán rádhúzzák a vizes lepedőt.


A másik meg, hogy ez a jobb eset. A rosszabbik, hogy aznap este már 3-4 150 kilós 2 méteres ember fog az ajtód előtt állni. S pár pofon kíséretében fogják benyújtani a "sértett" által mondott összeget+az ő részük. Nyugi a rendőrség le se fogja tojni..! :)


A megoldás, hogy: Hívod a rendőrt minden reggel amíg ott áll! :)

2015. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

" mikor jársz arra, utána meg egyszer csak elkapnak és a nyakad köré tekerik a kerékpárod."


Ez nem illegális? És mi van ha én szólok pár havernak?

2015. nov. 28. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!